2737
2739
عنوان

تا حالا شده مدام ب جدایی فکر کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 97 پست
دختر من توام یا تو منی من الان سه شبه شوهرم رفته قهر خونه مامانش پسر 6سالم دو شبه با بغض و گریه ميخو ...

خدایا اشکمو دراوردی الهی بمیرم خیل ناراحت شدم اخههه چرا واس چی میخایین جداشین ؟

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

واقعا پست های این تاپیک رو میخونم دلم به درد میاد . همه هم میگن به خاطر بچه تحمل می کنیم . خدایی اگه یکی از این ایرادا رو خودتون داشتین همسرتون به خاطر بچه تحملتون میکرد ؟ مگه آدم چندبار به دنیا میاد و چندبار زندگی میکنه که به خاطر بچه و حرف مردم و ... ظلم و تحقیر و عذاب رو تحمل کنه و هیچی از زندگی نفهمه ؟

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
حالا چند روز پیش یکی تاپیک زده بود شوهرم اخلاقش خوبه ولی معتاده... به نظ. من چه مشکل شما چه اون خان ...

من مشاوره میرم تنها دلخوشیمم مشاوره است ک میرم تاحدودی مشکلاتی ک داشتم حل شده ولی خب شوهرمم بازدبیادخب

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

خانما ماهم داریم جدامیشیم باهمه چیش ساختم ولی دیگه این باره چندم خیانت میکنه 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
شما جداشدز ؟

بله 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2740
واقعا پست های این تاپیک رو میخونم دلم به درد میاد . همه هم میگن به خاطر بچه تحمل می کنیم . خدایی اگه ...

بعضی موقع ها میگم خدایا حکمتت چی بود ندادی ندادی الان بهم بچه دادی شوهرم گاهی خوبه گاهی قاطی میکنه مشکلمم بچه ننه بودنشه و بددلیشه ک همیشع بهم شک داره دلم میسوزه میگم من خطایی نمیکنم اینطوری میکنه  اگ خطایی کنم زورم نمیبره

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
واقعا پست های این تاپیک رو میخونم دلم به درد میاد . همه هم میگن به خاطر بچه تحمل می کنیم . خدایی اگه ...

گلم مادر نمیتونه ازبچش دل بکنه ولی مردا براشون مهم نیست مثل شوهر من که به خاطر یه هرزه پاگذاشت رو زندگی ۱۰ سالمون 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
بهتر ک جداشدی 

دعا کن راحت بشم نامردا درک نکردن بابام فوت کرده 5 روز از فوت بابام گذشته بود یک دعوای چرت راه میندازه منو میبره خونه بابام دیگه هم دنبالم نمیاد

الان یک ساله خونه بابامم میخوام جدا بشم دعام کن هرچی سریع تر راحت بشم

دعا کن راحت بشم نامردا درک نکردن بابام فوت کرده 5 روز از فوت بابام گذشته بود یک دعوای چرت راه مینداز ...

بچه هم دارین

2706