2752
2734

من یکی دوماه شبا شمع روشن میکردم ۵تا نفس عمیق میگرفتم با شوق و ذوق از عمل دماغم مینوشتم در عین ناباوری هم خونوادم راضی شدن هم پول عملم جورشد راحتتتتت 

ولی حیف ک ادامه ندادم

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻
2731
مثلاً به چه چیزایی رسیدین؟ چقدر تو حالت عادی غیر ممکن بود رسیدن به این چیزا؟

۱۰۰ درصد غیر ممکن بود 

بخاطر شرایطی ک داشتم

پول‌

عشق تمام شوهرم 

بیشتر مسائل مالی بود

ادمین واتساپ میخوام برای ف.ال

۵ سال پیش دوره امیر شریفی رو تهیه کردم 

اون تایم اون ۹ ماه بهترین ۹ ماه زندگیم بود بهشت رو تو این دنیا تجربه کردم به هر چی خواستم رسیدم حیف که رها کردم 

الان که گفتی یادم افتاد برم دوباره شروع کنم

۵ سال پیش دوره امیر شریفی رو تهیه کردم  اون تایم اون ۹ ماه بهترین ۹ ماه زندگیم بود بهشت رو تو ...

چقدر عالی

به چیزایی رسیدین؟

تو حالت عادی غیر ممکن بود رسیدن بهشون؟

راستش من جدیداً به این قانون جذب خیلی فکر می‌کنم قبلاً علاقه ای بهش نداشتم اما الان بهش علاقه مند شدم می‌خوام برم سراغش اتفاقاً شریفی و عرشیافر رو معرفی کردن بهم نمی‌دونم دوره کدوم رو شرکت کنم 

آره من برای خونه جواب گرفتم از اونجا به بعد دیگه خیلی باور دارم و به نتیجه هم میرسم حتی برای کارم یا یه سری وقتا که نمیدونم چه تصمیمی بگیرم خدا یه راه حل میزاره جلوم انگار

مهم تر از همه اینکه واقعا بخوای به چیزی که میخوای برسی یعنی به اینکه چطور و چه شکلی قراره اتفاق بیفته کار نداشته باش، واقعا مطمئن باشی که میشه همه چی رو بسپار به خدا و فقط منتظر اتفاقات خوب باش بعدش زیاد شکر گزاری کن من یه چنل تو تلگرام بود یک هفته باهاش پیش رفتم به ۲ تا از خواسته هام رسیدم

چقدر عالی تو حالت عادی خیلی غیر ممکن بود که راضی شن و پولش جور بشه؟

اره اصلا خونوادم راضی نمیشدنننن 

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻
2706