2733
2739

یکی ازاقواممون پسرجوونش مرده

خواب دیدم تو یه خونه نشستیم همون پسری ک مرده هم بود بین جمعیت نشسته بود

مادرشم داشت تعریف میکرد یدفعه یادپسرمردش افتاد بلندشد میرقصید و گریه و زاری میکرد

تعبیرش چیه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ینی اینکه در آینده ازواج خواهید کرد و بچه دار خواهید شد یا یه کودک را به سر پرستی می پذیرید

دیشب خواب دیدم ناخن پام خیلی نازک شده تعبیرش چیه؟؟؟ 

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
برای کسی لقمه نون و پنیر گرفتن

لقمه نون و پنیر نشانه صبحانه تمیز و پاک است

یعنی اگر در خواب به بینید که در خواب به کسی نون و پنیر می دهید نشانه اینست که فردی یا افرادی از لطف شما لذت خواهند برد و مدیون شما خواهند بود

2740
ممنونم  فقط بهم گفتن قوز داشتن نشانه تهمت اشتباهی هست که به شخص فوت شده زده شده توسط کسی  ...

ن گلم این نیست

برات تو نت نگاه کردم میگفت اگه قوز مشکل ساز نباشه موردی نیست

و بخاطر ی کار نیکی ک اواخر عمر کرده پاداششو میبینه

ی جا هم نوشته بود غم داره

حالا شما ی خیرات بکنین براشون 

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

اینکه آدم مدام خواب سالهای جوونتر و مجرد بودنش رو ببینه و اونم همه یا بخشی از فامیل جمعن و دورهمی هست (به اشکال مختلف) معنیش چیه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من کلا خیلی نگران پسرمم چندشب پیشا خواب دیدم پسرم خوابه یه مرد بالا سرش نشسته دست میکشه به سر پسرم بهم میگه نگرانش نباش خودم مواظبشم ظاهر مرده خیلی عادی بود خیلی میترسم نکنه جنی چیزی باشه😭

مادرم خواب دیده من توو کوچشون کنار ی آقای غریبه بودم و بلند بلند میخندیدم.ی رژ لب قرمز جیغ هم زده بودم توو خواب و بدون روسری هم بودم. میشه لطف کنید تعبیرش کنید برام. در واقعیت من متاهل هستم...

2706