2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواب دیدم یه دختربچه ی افغانستانی که مریض و تکیده بود رفت دستشویی بعد انقد که لاغر بود یهو که نشست سر کاسه ی توالت افتاد تو چاه

وای من سکته کردم تو خواب😢😢😢

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2740

من بخاطر ی بیماری جسمی ک دارم خیلی ذهنم درگیره 

یبار خواب دیدم تو ی امامزاده تعداد زیادی اومده بودنو شفا واسه سلامتی شون میخواستن و همون مشکل منو داشتن منم وایساده بودم ی گوشه و نگاه میکردم بعد از اینکه رفتن منم رفتم جلو و ب ضریح امامزاده دست کشیدم و حاجتمو خواستم لطفا تعبیرش

There is GOD💚💚💚   ..                                               

خواب مادربزرگ شوهرمو دیدم چن ماه پیش فوت شده

دو س هفته پیش سر موضوع ناباروری من با شوهرم دعوا داشتیم تا حرف طلاق حتی.‌‌. بعد تو خواب دیدم ک دارم پرده نصب میکنم مادربزرگش هی میاد کنارم و هر چقد میگم چرا نمیشینی چرا اینجوری چسبیدی بهم چیزی نگفت بعد خواهرشوهرم گف دوستت داره خوشحاله اینجایی

بعد من ی لباس عروس بلند رو زمین پهن کرده بودم ک تا بزنم مادربزرگ رف بالای پشت بوم ک مثلا خودشو بندازه پایین بقیم رفتن دنبالش من گفتم مادربزرگ چرا اینجوری میکنی خب نمیشه ک لباسو بزارم وسط خونه پهن باشه بعد دیدم ک مادربزرگ خودشو از بالا پرت کرد رو لباس عروس و من بیدار شدم 

ینی چی؟اولین بار بود خوابشو دیدم اصلا تو فکرشم نبودم😔

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین

کسی میدونه نازک شدن ناخنای تعبیرش چیه😕😕😕😕😕

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2706