2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خواب دیدم یه دختربچه ی افغانستانی که مریض و تکیده بود رفت دستشویی بعد انقد که لاغر بود یهو که نشست سر کاسه ی توالت افتاد تو چاه

وای من سکته کردم تو خواب😢😢😢

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2740

من بخاطر ی بیماری جسمی ک دارم خیلی ذهنم درگیره 

یبار خواب دیدم تو ی امامزاده تعداد زیادی اومده بودنو شفا واسه سلامتی شون میخواستن و همون مشکل منو داشتن منم وایساده بودم ی گوشه و نگاه میکردم بعد از اینکه رفتن منم رفتم جلو و ب ضریح امامزاده دست کشیدم و حاجتمو خواستم لطفا تعبیرش

There is GOD💚💚💚   ..                                               

خواب مادربزرگ شوهرمو دیدم چن ماه پیش فوت شده

دو س هفته پیش سر موضوع ناباروری من با شوهرم دعوا داشتیم تا حرف طلاق حتی.‌‌. بعد تو خواب دیدم ک دارم پرده نصب میکنم مادربزرگش هی میاد کنارم و هر چقد میگم چرا نمیشینی چرا اینجوری چسبیدی بهم چیزی نگفت بعد خواهرشوهرم گف دوستت داره خوشحاله اینجایی

بعد من ی لباس عروس بلند رو زمین پهن کرده بودم ک تا بزنم مادربزرگ رف بالای پشت بوم ک مثلا خودشو بندازه پایین بقیم رفتن دنبالش من گفتم مادربزرگ چرا اینجوری میکنی خب نمیشه ک لباسو بزارم وسط خونه پهن باشه بعد دیدم ک مادربزرگ خودشو از بالا پرت کرد رو لباس عروس و من بیدار شدم 

ینی چی؟اولین بار بود خوابشو دیدم اصلا تو فکرشم نبودم😔

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین

کسی میدونه نازک شدن ناخنای تعبیرش چیه😕😕😕😕😕

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2706