2733
2734
جشن عقد با ماست احتمالا باغ بگیریم باغای کرج حدودا شبی ۴ ۵ تومن میشه با تزئینات حدودا ۱۰ تومن میو ...

لباست رو چه مدلی میخوای بپوشی؟؟؟؟

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
میخوام اجاره کنم ی لباس نقره ای  ازین دامن بلندا ولی ن در حد لباس عروس یکم ملیح تر

من تو فکرمه لباس عروس بپوشم

احتمال میدم عروسی نگیریم

من تو فکرمه لباس عروس بپوشم احتمال میدم عروسی نگیریم

نکنا...

حسرتش ب دلت میمونه الانو نبین شاید الان خیلی حساس نباشی ب این موضوع

دو سال دیگ میگی نگا همه عروسی گرفتن کیف کردن من نکردم

تو همانی میشوی که می اندیشی!

برای اینکه شناسایی نشم عکسارو برداشتم 

پیامم این بود👇

کیک گرفتن 

از این باکسا گرفتن. لباسامو دادن باغ گل تزیین کردن گذاشتن توش

ست قرآن و جام عسل و دفتر و.....

حلقه و پشت حلقه 

چادر 

ب جز حلقه ۳۰ تومن رف برا شوهرم 

با حلقه ۴۸ تومن (۱۸ تومن حلقم بود)

ما خودمون فقط میوه بود دیگ (موز. سیب.کیوی.خیار.پرتقال)

خونمونم بزرگه نوسازه . باغ نگرفتیم

جشن تو خونه بود

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2740
کیک گرفتن  از این باکسا گرفتن. لباسامو دادن باغ گل تزیین کردن گذاشتن توش ست قرآن و جام عسل و ...

اهاا چقد شیکن واقعا قشنگه مبارکت باشه عزیزمم

فقط من خودم چندمدل حلقه فرستادم براش که خیلی ظریفن من خودمم سنگین دوس ندارم همش بازی بازی میکنم درش میارم خواهرم میگه چرا اینجوری گفتی بزار سنگین بگیرن  

برای اینکه شناسایی نشم عکسارو برداشتم  پیامم این بود👇 کیک گرفتن  از این با ...

عالی بودن

عالی بودن

قربونت😃😍

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
نکنا... حسرتش ب دلت میمونه الانو نبین شاید الان خیلی حساس نباشی ب این موضوع دو سال دیگ میگی نگا هم ...

خب نامزدی هیچی

اماعقدمو باغ میگیرم همونو یکم بزرکتر لباس عروس مبپشوم ی آتلیه هم میرم خوبه دیگه

قربونت😃😍

اهاا چقد شیکن واقعا قشنگه مبارکت باشه عزیزمم

فقط من خودم چندمدل حلقه فرستادم براش که خیلی ظریفن من خودمم سنگین دوس ندارم همش بازی بازی میکنم درش میارم خواهرم میگه چرا اینجوری گفتی بزار سنگین بگیرن

اهاا چقد شیکن واقعا قشنگه مبارکت باشه عزیزمم فقط من خودم چندمدل حلقه فرستادم براش که خیلی ظریفن من ...

❤️🤍🤍

بره من کلفت نی ولی وزن داشت

ظریف بردار ولی وزن دار 

از الان چیزای سبک و ساده برندار 

خودتو کم ارزش نکن 

چیزای گنده و گرون بردار

2706