2737
2734
عنوان

عکس اندام بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 129 پست

من عکس اندامم تو تاپیکم هست ۱ سالع تو خونه ورزش میکنم 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عکس اندامم تو تاپیکم هست ۱ سالع تو خونه ورزش میکنم 

مال منم عین شماس ولی من ورزش نمیکنم😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2742
منم قدم ۱۷۰ وزنم از ۸۵ رسید ۶۹ قبلش بخاطر قرصای ویتامین خیلی اشتهام زیادشد و چاق شدم کالری شماری ن ...

نان سفید میخورم ولی مثلا صبحا 1 کف دست شبا 2 کف دست برنجم فقط 7 قاشق 

روزی نیم ساعتم میرقصم 

بعدشم حرکات شکم دریغ از ذره ای تغییر 

اینم بگم تا ی یجز میخورم فوری شکمم میاد جلو 

چند روز پیش ناشتا بودم گلاب بروتون بعد از دستشویی ایقد شکمم رف تو ولی دوباره اومده جلو 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
نان سفید میخورم ولی مثلا صبحا 1 کف دست شبا 2 کف دست برنجم فقط 7 قاشق  روزی نیم ساعتم میرقصم&nb ...

عین خواهر منی شما معدت بزرگه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
مال منم عین شماس ولی من ورزش نمیکنم😁

زایمان کردید؟

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
نان سفید میخورم ولی مثلا صبحا 1 کف دست شبا 2 کف دست برنجم فقط 7 قاشق  روزی نیم ساعتم میرقصم&nb ...

چند وقته ورزش میکنی

ادامه بده حتما جواب میگیری 

عکس چندتا حرکت ورزشی دارم. چطوری عکس آپلود میکنی ؟ که بزارم برات

2738
https://s16.picofile.com/file/8416100400/IMG_20201202_WA0079.jpg

تمرینه😁😂😂

زایمان کردید؟

ن عزیزم نامزدم

کجاش خوبه هیکلش ناز نیست درستع شکم و پهلو اینا نداره ولی حالت کلیش قشنگ نیست یکمم چاقه من خودم قدم ۱ ...

والا سلیقه ای ولی تقریبا 99 درصد مدلینگ ها اینجورین 

دیگ. مدل استاندارد هم همین اینی ک شما میگی من دیدم مثلشو دوست نداشتم لباس اصلا تو تن ادم نمیشین 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها منم ببینید بگید چطورهhttps://uupload.ir/files/qqoh_20201128_141116.jpg

2706