2733
2734
عنوان

عکس اندام بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 129 پست

من عکس اندامم تو تاپیکم هست ۱ سالع تو خونه ورزش میکنم 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من عکس اندامم تو تاپیکم هست ۱ سالع تو خونه ورزش میکنم 

مال منم عین شماس ولی من ورزش نمیکنم😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2731
منم قدم ۱۷۰ وزنم از ۸۵ رسید ۶۹ قبلش بخاطر قرصای ویتامین خیلی اشتهام زیادشد و چاق شدم کالری شماری ن ...

نان سفید میخورم ولی مثلا صبحا 1 کف دست شبا 2 کف دست برنجم فقط 7 قاشق 

روزی نیم ساعتم میرقصم 

بعدشم حرکات شکم دریغ از ذره ای تغییر 

اینم بگم تا ی یجز میخورم فوری شکمم میاد جلو 

چند روز پیش ناشتا بودم گلاب بروتون بعد از دستشویی ایقد شکمم رف تو ولی دوباره اومده جلو 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
نان سفید میخورم ولی مثلا صبحا 1 کف دست شبا 2 کف دست برنجم فقط 7 قاشق  روزی نیم ساعتم میرقصم&nb ...

عین خواهر منی شما معدت بزرگه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
مال منم عین شماس ولی من ورزش نمیکنم😁

زایمان کردید؟

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
نان سفید میخورم ولی مثلا صبحا 1 کف دست شبا 2 کف دست برنجم فقط 7 قاشق  روزی نیم ساعتم میرقصم&nb ...

چند وقته ورزش میکنی

ادامه بده حتما جواب میگیری 

عکس چندتا حرکت ورزشی دارم. چطوری عکس آپلود میکنی ؟ که بزارم برات

https://s16.picofile.com/file/8416100400/IMG_20201202_WA0079.jpg

تمرینه😁😂😂

زایمان کردید؟

ن عزیزم نامزدم

کجاش خوبه هیکلش ناز نیست درستع شکم و پهلو اینا نداره ولی حالت کلیش قشنگ نیست یکمم چاقه من خودم قدم ۱ ...

والا سلیقه ای ولی تقریبا 99 درصد مدلینگ ها اینجورین 

دیگ. مدل استاندارد هم همین اینی ک شما میگی من دیدم مثلشو دوست نداشتم لباس اصلا تو تن ادم نمیشین 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها منم ببینید بگید چطورهhttps://uupload.ir/files/qqoh_20201128_141116.jpg