2733
2734
عنوان

عکس اندام بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 129 پست
سلام عزیز دل. حوبی گل دختر؟ چ خبرا خانمی

قربونت♡مهربونم# ................ کاربریت که رو دیدم حال دلم خوب شد...........  خبر جدید اینکه داریم کم  کم به لحظات ملکوتی امتحانات ترم نزدیک میشیم........................   

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت♡مهربونم# ................ کاربریت که رو دیدم حال دلم خوب شد...........  خبر جدید اینکه ...

😂😂 اشکال نداره بخون. آینده خوبی در انتظارته

فدات بشم عزیزم ک انقد مهربونی

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
2731
عکس داری بذاری حالا یا از خودت یا نت؟ من افتضاح چاقه مث تنه درخت متنفرم ازشون متنفر😖😖😖😖

سایز پایین تنم ۴۲-۴۴ هستش اندامم گلابی شکله عکس ندارم متاسفانه ولی بالاتنم بهتره پهلو ندارم ،شکمم خیلی کم ،دارم ورزش میکنم تخت بشه

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 
منم بزارم؟ 

چ خوب لاغری 

چند سالت 

قدت چند 

چند کیلویی 

چجوری اندامت اینجوری

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من سه ماه اونم با روزی 700 800 کالری و ورزش فقز 2 کیلو کم کردم بعدم بخاطر قرص 2 برابرش برگشت شکمم خی ...

منم قدم ۱۷۰ وزنم از ۸۵ رسید ۶۹

قبلش بخاطر قرصای ویتامین خیلی اشتهام زیادشد و چاق شدم

کالری شماری نکردم روزا اول ناهار بیشتر سبزیجات و سالاد بخور صبحانه شام همه چیز بخور ولی کم نان و برنجو از هفته دوم شروع کرد قط نکن که ریزش مو میگیری مثلا کف دست نان سنگک یا جواستفاده کن با ۵ قاشق برنج هرهفته ۳روزرکافیه برنج بخوری بخاطر موهات

برنامه ورزشی و فیلم و ...ایناهم بگیر روزی نیم ساعت کافیه

اینم یکی دیگش

خوشبحالت واقعا اندامت قشنگ

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

کجاش خوبه هیکلش ناز نیست درستع شکم و پهلو اینا نداره ولی حالت کلیش قشنگ نیست یکمم چاقه من خودم قدم ۱۶۳ وزنمم ۴۹ میگم چاقم میخوام رژیم بگیرم ۴۵ شم اندام دختر باید دخترونه باشه ساق پاشم چاقه دستاشم چاقن