2737
2739
عنوان

عکس اندام بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 129 پست
ممنون عزیزم دوچرخه ثابت قراره بخرم ،ورزشم میکنم توکل بخدا ،خوشبحالت واقعا من دوسایز کم کنم از خوشحال ...

امیدوار باش عزیزم. من چیزی حدود چهارده کیلو کم کردم. تو هم حتما میتونی. البته رژیم هم بگیر حتما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم چون ایشون تقریبا عین من بود گفتم دور کمرم۵۸ بازو۲۳ رونم۴۷

کمر یا شکم؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
چاندی جان یکم شکم داری عزیزم ،یکم هم رانهات کوچیکه با ورزش میتونی فرم بهتری بهشون بدی💓

مرسی گلم اتفاقا شما چطور ران من رو کوچیک دیدید 😂😂من تازه کوچیک شون کردم و نسبت قد و وزن و اینا الان رانم بهترین اندازه رو داره ۵۳ دیگه بیش از این چاقه دور شکمم ۷۵ دور کمرم ۶۸ که دارم ورزش های زیادی میکنم کمترش کنم برسونم به ۶۶ 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2740