2733
2734
عنوان

شمام قلبتون میخاد وایسه وقتی بچتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 99 پست
من اصلا تحمل ندارم بچه رو ببرم آمپول بزنه اگه یه زمانی ازدواج کنم میدونم این کارا ازم بر نمیاد😐😂

اره بخدا سخت ترین کار عالمه سخت ترین 

بخدا حس میکنم قلبم میخاد ایست کنه اون لحظه 

اوایل یعنی تا چندسالگیش  من پسرم حدود چهارسالشه حس میکنم زیادی بهش حساسم از صبح تا یادش میفتم ...

چجوری ختنه بردیش؟!

من دوماه دیگه به دنیا میاد من که نمی تونم برم باهاش شوهرم هم میگه منم دلش رو ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دستشو نگه داشته بودم خودمم هق هق میزدم جوری ک تکون میخوردم میترسیدم سوزن بشکنه تو دستش هی میگفتم ...

وای نه کارت اشتباه تو باید محکم باشی ظاهر و حفظ کنی پسرت قوت قلب بگیره ازت ارامش بگیره با این کارا بیشتر اذییت می شه بعد یه چیزی هم هست که می دونی برای بدن لازمه 

بله دقیقا شوهر شجاع من میره بیرون از اتاق تزریقات وایمیسته میگه من که اصلا نمیتونم .انقدر دور میشه ...

وای خدا تنهایی ک خیلی سخته 

امروز شوهرم با پرستاره بحثش شد اون هی میگفت آقا شما برید بیرون هرچی میگفتم بچم خیلی میترسه شوهرم باید باشه ک‌بگیرش متوجه نمیشد اخرش شوهرم داد زد سرش تا بفهمه ک من تنها نمیتونم

2742
چجوری ختنه بردیش؟! من دوماه دیگه به دنیا میاد من که نمی تونم برم باهاش شوهرم هم میگه منم دلش رو ندا ...

برا ختنش کلی گریه کردم همه نگام میکردن شوهرم نمیدونست بچه رو اروم کنه یا منو 

بیست روزش بود بردم خیلی ترسناک بود داشتم میمردم

وای خدا تنهایی ک خیلی سخته  امروز شوهرم با پرستاره بحثش شد اون هی میگفت آقا شما برید بیرون هرچ ...

تا الان هر جا بردم واسه نمونه خون یا واکسن و سوراخ کردن گوش و سونوگرافی  و ...‌ معمولا غیر از اون پرستار یا دکتر یه نفر هم هست که محکم بچه رو بگیره و من فقط برای این اونجام که بچه کمتر بترسه 

اخه هنوز ۳ سال هم نشده و زورش زیاد نیست قابل کنترله

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای نه کارت اشتباه تو باید محکم باشی ظاهر و حفظ کنی پسرت قوت قلب بگیره ازت ارامش بگیره با این کارا ب ...

اره میدونم حق باشماس ولی باورت نمیش ک اصلا دست خودم نیس هربار مبگم اینبار خیلی خودمو کنترل مبکنم ولی بازم نمیتونم از بچه بیشتر گریه میکنم امروز همه نگام مبکردن از خجالتم رفتنی پشت شوهرم قایم میشدم

2738
این حس مزخرف موقع ختنه داشتم کاش هیچ وقت تسلیم نمی شدم نمی زاشتم ختنه کنن که بخوام زجه کشیدنش و ببین ...

عزیزم ختنه نشن احتمال عفونت ادراری هست 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اوایل یعنی تا چندسالگیش  من پسرم حدود چهارسالشه حس میکنم زیادی بهش حساسم از صبح تا یادش میفتم ...

آره زیادی حساسی 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
این حس مزخرف موقع ختنه داشتم کاش هیچ وقت تسلیم نمی شدم نمی زاشتم ختنه کنن که بخوام زجه کشیدنش و ببین ...

ختنه مگه درد داره الان بی حسی میزنن بعد ختنه میکنن من پسرم نه یه قطره اشکی ریخت نه یه قطره خون اومد خدارو شکر فکر کنم به کارش وارد نبوده 

2706