2752
2734
عنوان

میگن رنگ چشمام زشته😭

1088 بازدید | 77 پست

خودم میگم فقط چشمام خوبه ک بقیه اینم رد میکنن ازینور پوستم خشک دماغم نیااز ب عمل زیادم گنده نیستا ولی خب باید عمل شه کوچولو شه لبمم ک صاف ازین یدونم ایراد گرفتن😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش تینیجرا سایتو تخلیه کنن دیگه واقعا دارم تهوع میگیرم

دنبال تعریف تمجید و اطمینان از قیافشون... 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
2731

تاپیک زدی اعتماد به نفس ما رو خراب کنیییی تو چشمات زشته الان

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .

لعنتتتی

چشمات جزو زیباترینااس

سگ داره  

بنظرم دماغتم خوبه

رنگ پوستتم عالیه

چرااااا به حرفشون گوش میدی

ببخشید ولی زر میزننا

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....

هرگز ب خاطر بقیه خودتو واقعیت و تغییر نده 🙂❤️همینی ک هستی عالیه اجی من خودم دماغم شکسته قوز داره ...   ابرو هام  پر پشت چشمام سیاه ❤️🙂اصلا مهم نی بقیه چی میگن عزیزم ت خیلی زیبایی