2752
2734
عنوان

شمام قلبتون میخاد وایسه وقتی بچتون

1027 بازدید | 99 پست

میبرید ازش خون بگیرن یا سروم یا امپول بزنن بهش؟

از صبح حالم خرابه همش یاد چشماش ک ترسیده بودو گریه میکرد میفتم قلبم میخاد وایسه💔😢😭😭😭 

الان خداروشکر اون حالش خوبه ولی من مث مریضا افتادم تو خونه سر دردمو بی حال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اررررررره

صبح بردمش واکسن، از تو ماشین گریه کردم، اومدم خونه خوابید نشستم بالاسرش گریه...

هر چی ام میگذره بدتر دارم میشم.. سردختر اولم دل گنده تر بودم.. الان رو هر دوشون اینطورم...

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 

بله دقیقا

شوهر شجاع من میره بیرون از اتاق تزریقات وایمیسته میگه من که اصلا نمیتونم .انقدر دور میشه که صدای گریه اش رو نشنوه .اگه تو اتاق باشه انقدر به پرستاره میگه زودباش زودتر تمومش کن .بنده خدا پرستاره هول میشه کارش رو خراب میکنه

من مجبورم بمونم تو اتاق و دست و پای بچه رو محکم بگیرم و همزمان دلداریش بدم 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این حس مزخرف موقع ختنه داشتم کاش هیچ وقت تسلیم نمی شدم نمی زاشتم ختنه کنن که بخوام زجه کشیدنش و ببین ...

الهی بمیرم😢😭

من پسرم بیست روزش بود ختنه کردیم اونموقعم مثل ابر بهار اشک ریختم

آره من ک فشارم میوفته خودمم با بچم گریه میکنم 

منم دستشو نگه داشته بودم خودمم هق هق میزدم جوری ک تکون میخوردم میترسیدم سوزن بشکنه تو دستش هی میگفتم توروخدا زودباش توروخدا بنده خدا بیشتر حول شده بود رگ بچمم پیدا نمیشد دیگ بدتر

اررررررره صبح بردمش واکسن، از تو ماشین گریه کردم، اومدم خونه خوابید نشستم بالاسرش گریه... هر چی ام ...

میفهممت خیلی بده خیلی😭😭😭

اخه پسر من بزرگ شده دیگ میفهمه چخبره خیلی میترسه بچم بمن میگفت مامان منک دوستت داشتم فک میکرد من دوسش نداشتم ک بردمش اونجا 😭😭😭