2733
2734
عنوان

شمام قلبتون میخاد وایسه وقتی بچتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 99 پست

نه در این شدت اون لحظه دلم براش ریش میشه ولی بعدش اون که آروم میشه منم دیگه یادم میره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
اوایل یعنی تا چندسالگیش  من پسرم حدود چهارسالشه حس میکنم زیادی بهش حساسم از صبح تا یادش میفتم ...

منم پسرم چهارسالشه .اما وقت امپول زدن یا خون گرفتن خودم میرم میگیرمش محکم . همسرم حالش بد میشه من میگم برو کنار بابا😑😂

parasoo1989@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدونم حق باشماس ولی باورت نمیش ک اصلا دست خودم نیس هربار مبگم اینبار خیلی خودمو کنترل مبکنم ولی ...

احتمال زیاد  به ترس های خودتون تو دوران کودکی خودتون برمی گرده .

والا یه امپول چیزی نیست 

هبچ وقت هم پیش بچه بروز ندید والا خودش کلی کولی بازی درمیاره و همیشه این ترس باهاش،می مونه . 

تا الان هر جا بردم واسه نمونه خون یا واکسن و سوراخ کردن گوش و سونوگرافی  و ...‌ معمولا غیر از ا ...

الهی هیچ بچه ای مریض نشه الهی هیچ مادری درد بچشو نبینه خیلی سخته 💔

پسر من خیلی زورش زیاده حتی کوچیکتر بود دوتا مرد هم نمیتونستن نگهش دارن برا امپول باسنشو میداد بالا میترسیدم سوزنش بشکنه تو پاش

2731

وای یادم اومد دو سال پیش جفت بچه های من شیر به شیر هستن..یه مریضی تنفسی گرفتن حالشون خییلی بد بود..دکتر گفت هر دو سرم..جفتشون رو دو تا تخت من و شوهرم وسط تختها ..دختره کوچیکتر  بود ولی شجاعانه سرم خورد و گریه نکرد ولی پسرم هنوز فوبیای سرم و آمپول داره

سبز ماندن در میان ویرانی ها ریشه میخواهد
الهی هیچ بچه ای مریض نشه الهی هیچ مادری درد بچشو نبینه خیلی سخته 💔 پسر من خیلی زورش زیاده حتی کوچی ...

اآمپول زدن و سرم خیلی خیلی سخته ان شاءالله هیچ بچه ای هیچ جای دنیا مریض نشه

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه تاپیک مسخره ای

مادرای عزیز شما اکثرتون از نظر روانی طبیعی نیستید و نمیتونید بچه های نرمالی تربیت کنید، دچار سطح بالایی از اضطراب و افسردگی و وسواسید....لطفا به متخصص مراجعه کنید و مشکلتون رو حل کنید

چقد لوسید !!! همتون !  چجکر مادر هایی هستید ! خییلی ضعیف! یه امپول و سرم هست دیگه  ...

والا بخدا همینو بگو 😐 خدایی نکرده دور از جونشون مریضی که نیست ناراحت شی یه پروسه ی طبیعیه برا سلامتیت خودشون 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
من خواهرزادمو بردم  نه ناراحت نشدم ی چیز‌طبیعیه دیگ😐

ب نظرم خواهرزاده هم مث بچه خودت نباشه هرچقدر عزیز 

نمیدونم من ک اصلا طاقت ندارم تحمل کنم 

اگ چشای پسرمو میدیدی حتی تو ک غریبه ای دلت کباب میشد براش 

عزیزم ختنه نشن احتمال عفونت ادراری هست 

اصلا نمی تونم بفهمم اخه چیزی که خدا خلق کرده لابد لازم بوده که باشه ماها کی باشیم بخواهیم پاکن دست بگیریم کار خدارو اصلاح کنیم اگه یه روز بفهمم که ختنه پسرا مثل ختنه دخترا غیر ضروری بوده حتما خودم و می کشم بخاطر ظلمی که به بچم کردم شاید من اشتباه می کنم ولی احساس می کنم دست دستی داریم بچه هامون ناقص می کنیم ،پسر ابجی من با اینکه ختنه شده هم عفونت ادراری گرفته بیمارستان بستری شد هم تنگی مجرا ادرار پس نمی شه گفت کسی که ختنه کنه مریض نمی شه هرکی بهداشت رعایت نکنه عفونت می گیره چ ختنه شده باشه چ نشده باشه

2706