2733
2739
عنوان

انقدر گریه کردم که دیگه چشمام باز نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 87 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگه ۱۵ سالمه صلوات

اللهم صل علی محمد و ال محمذ

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
منم شب و روز اشک می ریزم چرا ازدواج کردم ؟چرا نظر دیگران برام مهم بود؟ چرا درسم ونخوندم ؟چرا هدف هام ...

مثل من

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2742
رو‌وا خودمم خبر مرگم حالم از هر چی کار ‌‌درسه بهم میخوره گه توش 

فقط شوهر خوبه !

ببین سه چهار ماه خنده و عشقم بهترینه و تکیه گاهمه هستا 

بعدش همش تحمله و عادت 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

مگه تو میوه ای 

مگ تو غذایی

مگ تو کالایی ک اینجور ب خودت میگیی😐😐

اگ میخوای واست ارزش قائل شن اول خودت برا خودت ارزش قائل شو و خودتو دوس داشتع باش

ترشیده چیع این حرفا چیع قرن ۲۱

همه کشورای دیگ دختراشون دارن پیشرفت میکنن..‌..

2740
فقط شوهر خوبه ! ببین سه چهار ماه خنده و عشقم بهترینه و تکیه گاهمه هستا  بعدش همش تحمله و عادت ...

همون تحمل و عادت یه روز نباشه دق میکنی من مامان بابام خیلی بحثشون میشه یکیش سرش درد بگیره یا دو روز بره مسافرت اون یکی روانی میشع 

۲۸ 

دختر عمه منم۳۵ازدواج کرد 

دوتا هم بچه داره 

سنی نداری 

ازدواج خبر خاصی نیس الان راحتی برا خودت 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

منم زمان مجردیم همینطور بودم خ استگارام به جز چند تا بقیه فرار میکردن اخرم از هول حلیم افتادم تو دیگ تو دیگ آش دهن سوز مادرشوهر و خواهر شوهر جاری کوفت زهرمار فکر نکن خبریه هیچ خبری نیست 

مگه تو میوه ای  مگ تو غذایی مگ تو کالایی ک اینجور ب خودت میگیی😐😐 اگ میخوای واست ارزش قائل ...

راست میگه منم میبینم دهه هشتادیا بچه دارن و من تازه باردار شدم حس بدی دارم😂😂😃

همون تحول و عادت یه روز نباشه دق میکنی من مامان بابام خیلی بحثشون میشه یکیش سرش درد بگیره یا دو روز ...

فکر میکنی بنده خدا من روزی صد بار به خودم تف و لعنت میدم چرا ازدواج کردم کاش میشد برگردم عقب کاش

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
همون تحول و عادت یه روز نباشه دق میکنی من مامان بابام خیلی بحثشون میشه یکیش سرش درد بگیره یا دو روز ...

بله چون عشق مثل یه پیچک دور گلوی آدم میپیچه 

به موقع و سر وقتش 

درست مثل مامان بابات ❤

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2706