2752
2734
عنوان

انقدر گریه کردم که دیگه چشمام باز نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 87 پست

اعتماد به نفس پلیز  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ینی چی؟/ چرا انقد اعتماد ب نفست پایینع؟/ چن سالتع؟/ ی شخصیت مستقل داشتع باش ...رو پا خودت واسا... ...

رو‌وا خودمم خبر مرگم حالم از هر چی کار ‌‌درسه بهم میخوره گه توش 

ارووووووووووم

عارومم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
باور کنین انقدر پیشنهاد و خواستگار دارم که هیچکس از دوستام‌نداره ولی بگیشون به ثمر نمیرسه همه در می‌ ...

کار بدی میکنی خودتو از چشم یه غریبه ببین رفتار زشتی داری ک نمیتونی کنترل کنی ؟ 

با یک دوست صمیمی یک روز وقت بگذرون و بعد پایان روز ازش بخواه هر رفتار عجیبی ازت دیده بی تعارف بهت گوشزد کنه...

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
رو‌وا خودمم خبر مرگم حالم از هر چی کار ‌‌درسه بهم میخوره گه توش 

هنری چیزی یاد بگیر....خودتو مشغول کن..برو دوره های کاشت ناخن یا کراتینع یا مثلا ارایشگری چیزی یاد بگیر خو..خودت برا خودت کسب درامد کن/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/