2733
2734

چرا من نمیتونم ازدواج کنم ؟ چرا؟ همه حل به شکل یه دختر ترشیده آرزو به دل بهم نگاه میشه همه جا ترحم به چشم یه بی عرضه مه حتی نمیتونه یه رابطه دوستی هم حفظ کنه با جنس مخالف چه خواسته ازدواج چرا هر کردی خواس باهام آشنا شه بعد در رفت! 

چند سالته

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ینی چی؟/

چرا انقد اعتماد ب نفست پایینع؟/

چن سالتع؟/

ی شخصیت مستقل داشتع باش ...رو پا خودت واسا...مستقل شو....چرا اجازع میدی انقد ب حریمت نفوذ کنن؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2740

همه نظرااااا

چندسالتههههه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
حالا میگه نوزده

بخدا من گفتم تو دلم😂😂😂

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

باور کنین انقدر پیشنهاد و خواستگار دارم که هیچکس از دوستام‌نداره ولی بگیشون به ثمر نمیرسه همه در می‌رن بدون هیچ توضیحی الان فقط ۴ نفر دیگه هستن که اصلا بهشون جواب ندارم برم بیرون باز اینا ‌هام در برن دیگه ابر‌‌و واسم نمیمونه 

2706