2737
2739

بچها یه نفر که شناختی هم ازش نداشتم یعنی کسی معرفیش نکرده بود برای جنسیت تک نیت انداخت اول گفت پسره بعد فا..ل بارداری گرفت گفت دختر...الان ازاون روز حس منفی روم هست کسی اینجوری شده باشه

خواهر جان ول کن این چیزا رو من کلا به این چیزا اعتقاد ندارم

بیشتر جنبه سرگرمی داره 

شماهم خودتو درگیرش نکن 

سالم باشه فرق نداره که دختر پسرش 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شنیدم کلا فاا ل گرفتن انرژی منفی داره و راه یه عده از شیاطین رو به زندگیت باز میکنه 

دیگه حالا که انجامش دادی ولی دنبال این برنامه ها نباش خیلی بده خیلی زیاد 

همیشه چهارقل بخون آیت الکرسی صدقه زیاد بده 

قران بخون 

تونستی حرز امام جواد هم بگیر

من شنیدم کلا فاا ل گرفتن انرژی منفی داره و راه یه عده از شیاطین رو به زندگیت باز میکنه  دیگه ح ...

اره خیلییییی اشتباه کردم انقدری که به غلط کردن افتادم حس میکنم اصلا از خدام دور شدم

2738
نه اخه اصلا یه جوری شدم ازاون روز تاحالا انرژی منفی گرفتم یه حالیم

کسی ماهر باشه .حرفشو عوض نمیکنه.اول بگه پسر بعد دختر...استرس شما ربطی ب ف ال نداره،اهمیت نده

من مالک تمام دنیای موازی ام...talvan3دخترخدا

ضمنا اگر روش حساس بشی بدتره ها 

کلا این انرژی منفیارو من تجربه کردم حرز که گرفتم دیگه موردی پیش نیومده

خواستی ایتا پیامم بده تا برات چنتا کلیپ تو این زمینه بفرستم توصیه هایی هست که این انرژی هارو دور میکنه 

@zaraqorbany

کلا با حرفاشون ذهن ادم درگیر میشه عصاب ادم خورد میشه من و دوستمم یکی دوبار گرفتیم فقط عصابمونو خورد ...

اره من اگه میدونستم اصلا این کارو نمیکردم چون قبل این خیلی حالم خوب بود خیلی.اما الان پراز استرس نگرانیم

اره من اگه میدونستم اصلا این کارو نمیکردم چون قبل این خیلی حالم خوب بود خیلی.اما الان پراز استرس نگر ...

نه ربطش نده به اون

وسواس فکری گرفتی

پاشو برو بیرون قدم بزن گلاتو آب بده یه کاری کن حالت خوب شه

استرس و نگرانی که همه میگیرن 

یه اسفندی عودی چیزی دود کن انرژی منفیا دور شه 😘

2706