2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24087 بازدید | 5654 پست
[QUOTE=339008784]سلام گلم خوش اومدی❤️خودت رو معرفی کن و  وزن فعلی و هدفت رو بگو[/QUOسلام عزیزم ...

از اشنایی باهات خوشحالم عزیزم

خب سارا جان کالری شماری دو صورته یا با فست یا بدون فست

اگه رژیم با فست میخوای کالری روزانه ات۱۳۸۰ با دو تا فست ۵۰۰ تایی میشه و اگه رژیم بدون فست میخوای کالری مجاز روزانت ۱۲۸۰ میشه

با شرایط رژیم اشنایی داری؟

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزدلم منم همینطور  بدون فست راحت ترم  نه اشنانیستم چکارباید کنم

خیلی هم عالی این جوری راحت تر هم میتونی به رژیم عادت کنی شرایطش رو برات میفرستم

2731
ممنونم عزیزدلم منم همینطور  بدون فست راحت ترم  نه اشنانیستم چکارباید کنم

۱)گزارش شبانه اجباریه
۲ _بجز روز یکشنبه نباید وزن کنید
۳_فست ها باید توی روز خودش باشه
۴_به هیچ عنوان کمتر از کالری فرمول مصرف نکنید چون استپ میشید ( ۵۰ تا ۱۰۰ کالری پایین تر اشکال نداره ولی بیشتر نشه )
۵_اگه سوالی از من  داری حتما تگم کن چون ممکنه متوجه نشم
۶_به هیچ عنوان رژیم سریع و کانادایی و ... نداریم
۷_اگر نکته ای بهتون میگم در مورد و رژیم حتما به نفع خودتونه و باعث میشه کاهشتون بهتر باشه پس لطفا اون نکته رو اصلاح کنید و از تذکرها ناراحت نشید
۹- چالش هایی که میزاریم رو رعایت کنید
۱۰- گذاشتن پروفایل و امضا اجباریه ، توی امضاتون قد ، وزن اولیه و وزن هدف و وزن جدید هر هفته رو بزارید

صبح ناشتا حتما مخلوط یه لیوان اب ولرم و ابلیمو فراموش نشه چون هم باعث افزایش سوخت و ساز بدن میشه هم قند رو پایین میاره و هم اشتهای کاذب رو رفع میکنه
برای شروع ورزشت پیاده روی ۲تا نیم ساعت که بهتری بعد صبحانه و ناهار انجام بدی
مصرف میوه و سبزیجات به عنوان میانوعده و وعده فراموش نشه چون فیبر بالایی دارن و باعث میشه پوستت خراب نشه و همینطور جلوی اشتهای کاذب رو میگیرن
به جای قند و شیرینیجات از مواد قندی طبیعی مثل کشمش و خرما و توت و شیره و این قبیل چیزها استفاده کن
مصرف نون و برنج رو به عنوان ناهار و شام محدود کن
اگه بتونی برنج رو به سه بار در هفته برسونی نتیجه اش رو خیلی زود میبینی و اینکه اگه بتونی کالری شام رو بدون نون و برنج ببندی عالیه
از هفته دوم رژیم مولتی ویتامین مینرال رو یک روز درمیان مصرف کن که ریزش مو نگیری
مصرف نمک و چربی رو در حد ممکن کم کن نمیگم حذف اما کم کنی یه جورایی رژیم غذاییت بر پایه سالم خوری پیش میره
اگه این نکات رو رعایت کنی مطمئن باش کمه کم در هفته یک کیلو کاهش رو داری و زمانی که اولین کاهش هفتگیت رو ببینی بیشتر سر ذوق میای برای ادامه راه
به هیچ وجه زیر مجازت مصرف نکن چون باعث استیپ وزنی میشه و در اوردنت از استیپ خیلی مشکله
روزانه همراه با مصرف کالری مجازت ۲۰۰الی ۳۰۰ کالری بسوزون تا به مرور که وزنت پایینتر میاد ورزشت هم بیشتر میشه
دانه چیا برای پر کردن حجم معده که باعث احساس سیری میشه و همین طور لاغری خیلی خوبه و سرشار از ویتامینهاست پس حتما بگیر و قبل از غذا مصرف کن
تقسیم کالری وعده ها و میانوعده ها خیلی مهمه پس سرسری ازش رد نشو

سلام

شب همگی بخیر

کالری مجاز ۱۲۷۰

کالری مصرفی ۱۲۹۹

ورزش نود دقیقه پیاده روی

آب ۷ لیوان

امروز همش بیرون بودم خیلییی بدخوری داشتم سایه جون میدونم 🥲

🏵🌈 قدرت ذهن خود را برای افزایش اراده ات دست کم نگیر🌈🏵

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ ۲۳ اردیبهشت ۷۶.۳۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
سلام شب همگی بخیر کالری مجاز ۱۲۷۰ کالری مصرفی ۱۲۹۹ ورزش نود دقیقه پیاده روی آب ۷ لیوان امروز ه ...

سلام گلم چطوری؟شبت خوش

باشه عزیزم بازم تا میتونی مراعات کن 

ورزشت و اب هم خوب بودن 

پروفایل چجوری بذارم وایا حلقا بجای پیادهروی میشه

اگه منظورت حلقه هستش میتونی در طول هفته بزنی اما زیادی رویش ممکنه بهت اسیب بزنه پس برای ورزش جوری برنامه بریز که هم ورزش های هوازی و هم قدرتی در طول هفته داشته باشی

برای پیاده روی هم لازم نیست حتما بیرون از منزل پیاده روی کنی میتونی توی خونه هم پیاده روی کنی

الان خیلی از بچه ها پیاده رویشون توی خونه هستش

پروفایل چجوری بذارم وایا حلقا بجای پیادهروی میشه

بزن روی این قسمت نی نی سایت من بعد برو پروفایل من ،اگه هم مرورگرت جواب نده از کروم استفاده کن