2733
2734

من افسردگی حاد داشتم

بهم آسنترا و یه چی دیگه داد که اسمش یادم نیست ولی اون خیلی خواب اور بود

تهشم که با همش خودکشی ناموفق داشتم دیگه کسی نذاشت مصرف کنم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آسنترا منم مصرف می‌کنم  باز الحمدالله الان سلامتی نکن از این کارا دختر🥺

برای شما جواب میده اصلا؟ 

برای من هیچ کارایی ای نداشت

فدات گلم این قضیه برای چند سال پیش الان ادم شدم😂💙

بیشتر سعی کن کارایی کنی که جسما روحا ارومت میکنه

مثل دوش اب گرم

خوردن چیزای مورد علاقت

ورزش، رقص

طراحی

اهنگ شاد گوش دادن

تو محیط غمگین نباش و کارایی که باعث ناراحتیت میشه انجام نده(مثلا فیلم غمگین دیدن و اینا) 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
تأثیر هم دارن؟

طبق تجویز پزشک و تموم کردن دوره درمان که ممکنه از یکسال تا چندسال طول بکشه ‌، بله تاثیر داره

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
برای شما جواب میده اصلا؟  برای من هیچ کارایی ای نداشت فدات گلم این قضیه برای چند سال پیش الان ...

آسنترا فقط رو میگرنم تأثیر داشته ، مثلاً قبلاً هر یکی دو هفته درد میگرن میومد سراغم الان چند ماه یکبار میاد ولی رو بقیه چیزا تاثیری نداشته 

ممنونم از کمکت💚

برام دعا کن 💚 🙏🏻

آسنترا فقط رو میگرنم تأثیر داشته ، مثلاً قبلاً هر یکی دو هفته درد میگرن میومد سراغم الان چند ماه یکب ...

حتما عزیزم ان شاءالله ارامش غرق زندگیت بشه💙🥺🌱