2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681969 بازدید | 136169 پست
سلام موحده جون خوبی؟نی نی خوبه؟چیشد گلم رفتی ان تی؟ جنسیتو گفتن؟؟

سلام عزیزم خوبی ...دختر نازت خوبه ...اره عزیزم ولی دکتر اعصاب نداشت هیچی نگفت هیچی هیچی ...حنسیتم ک اصلا ....

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
الان تو تاپیک ببین بعضی از دوستان ک محرک خوردن یهو فولیاشون رفته تو سایز ۳۰ و کیست شد تو زمان تخمکگذ ...

مرضیه جون اگر برم آمپول آزاد سازی بزنم بعد به روش لوبیا جون میتونم اقدام کنم ؟

خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونید اقدامشون چطور بوده؟ اینجور که شما تعریف کردین بنظر میرسه تخمک گذاری رو با سونو پیدا کرده و ر ...

والا نمیدونم اقدامش چطور بوده ولی خواهرم میگه همیشه سونوبوده وزیرنظردکتر فعلا که حالش خوب نیست اگه بگه به خواهرم میام میگم.

سلام عزیزم خوبی ...دختر نازت خوبه ...اره عزیزم ولی دکتر اعصاب نداشت هیچی نگفت هیچی هیچی ...حنسیتم ک ...

تف به اون هیکلش...البته نمیگن که مطمئن بشن ولی کاش درک کنن یه کوچولوبگن حداقل😅😢😣

2742
ن بابا مازندارانیم صاحبخونه هاا اصلاا وجدان ندارن. کلا ۲۰میلیون پیش ماهی ۲تومن اونم‌تو اپارتمان حالا ...

مرضیه جون میگم دوستم برای پسر توی اقدام هست دیروز کیت رنگ گرفته بود اقدام کرده دیشب اقداماتی بعدی طبق روش لوبیا جون کی باشه خوبه ؟

خدایا شکرت
تف به اون هیکلش...البته نمیگن که مطمئن بشن ولی کاش درک کنن یه کوچولوبگن حداقل😅😢😣

ای خواهر ..صدای قلبشو نزاشت بشنوم 

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
خیلی خوشحاله😍

جدی؟آخه گفتی مخالف بچه اس و بخاطر همین با سرنگ منی رو کشیدی،نپرسید چطور با اینهمه جلوگیری باردار شدی؟

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
2740
مرضیه جون اگر برم آمپول آزاد سازی بزنم بعد به روش لوبیا جون میتونم اقدام کنم ؟

اینو بهتره از لوبیا جان بپرسین

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
مرضیه جون میگم دوستم برای پسر توی اقدام هست دیروز کیت رنگ گرفته بود اقدام کرده دیشب اقداماتی بعدی طب ...

هر۲۴ ساعت

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
امروز یدونه قرص ویتامین بی خوردم عالیم اصلا حالم بد نشد از ظهر دارم دعات میکنم فدات خدا برات بسازه ا ...

خدارو صدهزار مرتبه شکر🙏🙏🙏🙏

و اینم امار کسانی که اقدامی پسر بودن (بعضی ها هم اقدامی بچه اول بودن بدون ترجیح جنسیت) و پسر شد ...

سلام لوبیا جون من اقدامی پسر هستم ماه قبل یک بار اقدام داشتم که نگرفت این بار می‌خوام ب روش شما اقدام کنم انشالله 

من ماه پیش سونو دادم فولی ۲۳داشتم بعد این ماه ۱۵بود دکتر گفت اقدام کن ولی قرص هم برات مینویسم خواستی بخور قرص لتروزول نوشته واسم گفته از روز سوم پریودی بخورم حالا من موندم چیکار کنم اصلا این قرص رو بخورم یا نه اگر خوردم آمپول بزنم یا نیازی نیست ؟اگر آمپول بخوام بزنم بعد ب روش شما میتونم اقدام کنم؟

خدایا شکرت
جدی؟آخه گفتی مخالف بچه اس و بخاطر همین با سرنگ منی رو کشیدی،نپرسید چطور با اینهمه جلوگیری باردار شدی ...

اره مخالف بود ولی بعد این کار ینی درست همون روز باهاش حرف زدم وقرار شداز تیر ماه رژیم بگیریم...براهمینم وقتی منی روزدو داخل بعدش پشیمون شدم اومدم تاپیک پیام دادم

اگه خدا بخواد یه کاری میکنه ک همه توش بمونن ....ن بهش گفتم وقتی..شدی حتما کمی رفته تو😀😀

ولی خیلی خوشحاله بیشتر ازمن

پشیمونیم بخاطر رژیم هس ک کاش رژیمو میگرفتم خودمون اقدام میکردیم چون پسر دوس داریم 😔بازم خداروشکر شایدم ارزومو براورده کرد بادلای پاکتون دعام کنین 😭

دوستای نینی سایتی دعام کنین به حاجتم برسم💚
سلام عزیزم خوبی ...دختر نازت خوبه ...اره عزیزم ولی دکتر اعصاب نداشت هیچی نگفت هیچی هیچی ...حنسیتم ک ...

قربونت ماهم خوبیم خداروشکر،بهتر که چیزی نگن چون معمولا ان تی مشخص نیست جنسیت.♥

ایشاله چند هفته دیگه میری و اولا صحیح و سالم بعدم یه گل پسری خوشگل نشسته تو دلت.☺️😘

2706