2733
2734

ولی همه چیز برعکسش شد

وقنی نامزدای دوستام و همس سن و سالامو میبینم خیلی حسرت میخورم 

نامزد من نه با کلاسه نه رمانتیک همشم میگه من دوست دارم همینجوری ساده و خاکی باشم 

برلی همه مناسباتا من باید بهش باد اوری کنم سه ساله عقدیم یه بار نامزدم سر خود سوپرایزم نکرده یه بار سر خود برام تولد نگرفته همش بتید خودم بهش بگم بعد یه کیک میگیره میاره

هروقت چیز گرون قیمتی ازش بخوام بخره قبلش بتید یه دعوای درست حسابی باهاش بکنم بعد میخره 

تازگیا خانوادش مثل مامانش و داداشش تو کارام دخالت میکنم و نامزدمو برام پر میدن ..،.

قبلا خیلی دوستش داشتم ولی الان با کاراش باعث شد که کم کم از دلم بره و دوستش نداشته باشم پسرداییمه کاش میشد خدا معجزه میکرد یا نامزدم ادم میشد یا خانوادم طلاق منو ازش بگیرن

چکار کنم به نظرتون😪

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

تند تایپ کردم برای همین اشتباه تایپی دارم

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دیگه همه صد درصد نیستن باید بپذیذی تو خونواده باهم چطوری بودنداز بچگیش؟؟

از چه لحاظ

بخاطر کیک وکادو میخای طلاق بگیری

نه تنها این بخاطر دهن بین بودنش بخاطر اخلاق بچگونه اش 

ک هرکی چیزی درموردم بگه بهش باور میکنه

محبت کردن بهش و کادو گرفتن و‌اینا

نمیدونم زیاد باهاشون در ارتباط نبودم

بجز کیک و کادو و مناسبت رفتاراش رو سبک و سنگین کن

اگ حس میکنی نمیتونی دیگ خالصانه دوسش داشته باشی

این لطف رو به خودت و اون بکن

و تمومش کن 

الان تموم بشه بهتره تا ازدواج کنی بعدش...

نه تنها این بخاطر دهن بین بودنش بخاطر اخلاق بچگونه اش  ک هرکی چیزی درموردم بگه بهش باور میکنه

والا چی بگم خواهر ازدواجت فامیلیه. من سالی یه بار فامیل تو عروسی و.. می‌بینیم به زور سلام میکنیم بهشون تو چطوری وصلت کردی باهاشون 😑

بجز کیک و کادو و مناسبت رفتاراش رو سبک و سنگین کن اگ حس میکنی نمیتونی دیگ خالصانه دوسش داشته باشی ...

چجوری رفتاراشو سبک سنگین کنم

الان چی ؟ مشخصه که رفتار پدرمادرش باهاش

اونام رمانتیک نیستن به نظرم

چجوری رفتاراشو سبک سنگین کنم

یعنی رفتارای خوبش رو بذار ی سمت ترازو رفتارای بدش هم همینطور

اگ فکر میکنی ادم زندگی و ساختن نیست تمومش کن

ببین تو قرار نیست اونو بزرگ کنی و بهش یاد بدی و تغییرش بدی

الان رو ببین بعد ازدواج 3 لول بدترم میشه

2706