2752
2734

🌟الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم و أهلِک عَدُوَّهُم منَ الجنِّ و الإنس منَ الاوّلینَ و الآخِرین🌟 

بسم الله الرحمن الرحیم
💎💎پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم:
اگر بیم آن را نداشتم که گروه‌هایی از امت من درباره تو، آنچه را که مسیحیان درباره حضرت عیسی‌ ابن‌ مریم گفتند، بگویند، سخنی درباره تو می‌گفتم که به گروهی از مردم نگذری، مگر اینکه خاک زیر قدم‌های تو را به عنوان تبرک بردارند.
✍✍منبع: کافی، ج۸، ص۵۷، روایت ۱۸.

آیت الله محمد تقی بهجت رحمه الله علیه:
تازه هنوز علی علیه‌السلام را معرفی نکرد، با اینکه این همه بیانات در این حدیث و احادیث دیگری فرموده است. 
فضایل علی علیه‌السلام گفتنی نیست؛ حق است اما گفتنی نیست! زیرا ما ضعیفُ‌ العقل‌ و الایمان هستیم و ظرفیت نداریم. اگر بیان می‌کرد، بسیاری از مردم کافر می‌شدند و عده‌ای معدود ایمان می‌آوردند، همچنان که درباره حضرت عیسی مسیح علیه‌السلام چنین اتفاق افتاد.

💙💚خدایا تو شاهدی، اگر برای بیان فضائل امیرالمومنین علیه السلام به ما هیچ اَجری ندهی، گله‌ای نداریم. بلکه واقعاً بدهکار هم هستیم. از بس خودمان از بیانش لذت بردیم.💚💙

💌💌به نیابت از بازدیدکنندگان از تاپیک صد مرتبه صلوات میفرستم...نذر ظهور امام منتظر و غریبمان...💌💌

💚ثواب تاپیک هدیه به حضرت زهرا سلام الله علیها به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف.💚

🌟الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم و أهلِک عَدُوَّهُم منَ الجنِّ و الإنس منَ الاوّلینَ و الآخِرین🌟

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم.