2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684993 بازدید | 136169 پست
مرضیه جان چی باعث میشه ضخامت رحم بیاد پایین؟ من ماه پیش ضخامت رحمم ۹ بود روز ۱۱ این ماه ۴ فک کنم ای ...

تخم هویج یا زعفرون خوردی؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
آره رهن کامل خیلی بهتره از اجاره ست کو پول چقدر گرونن خونه ها ما الان خونه قدیمی نشستیم آشپزخونه تو ...

چ خوبه رهن کامل اینجا از ۱۵۰تا۸۰۰میلیونه انگار قیمت تهران شده😂🤣 بقران قبل عید تو زمستون با ۲۰۰میلیون میشد خونه خرید اللن همون شده ۱میلیارد 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چ خوبه رهن کامل اینجا از ۱۵۰تا۸۰۰میلیونه انگار قیمت تهران شده😂🤣 بقران قبل عید تو زمستون با ۲۰۰میلی ...

واقعا آره همه چی پنج برابر شده 

اهواز محلاش فرق میکنه ماالان تو محل پایین شهریم تقریبا ولی چون وسط شهریم خونه و آپارتمان تمیز و نوساز خیلی هست که گرونن مثلا پیشمون آپارتمان رهنش 100ملیونه به بالان ولی ما خونه قدیمی طبقه بالا نشستیم ارزونن، منم دیگه خسته شدم و گرمای اهواز😥 که خیلی بضررم هست هرروزم تو آفتابیم.

خدا کمکتون کنه یه جای مناسب پیدا کنید🌹

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
واقعا آره همه چی پنج برابر شده  اهواز محلاش فرق میکنه ماالان تو محل پایین شهریم تقریبا ولی چون ...

پایین شهر و وسط شهر😂😂 یکم پیچیده ست میدونم منظورم تجاریه کم کم اسم محلمونم میگم شناسایی میشم😂

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
تخم هویچ این ماه نه اصلا ماه پیش خورده بودم زعفرانم خیلی کم

گاهی اوقات خونریزی زیاد باعث پایین اومدن صخامت رحم‌میشه مثل زیاه رویی تو خوردن گرمی درکل اب نشاسته اب هویج قرص استردیول بخور ضخامت بالا میره اب هویج برای ضخامت عالیه

پایین شهر و وسط شهر😂😂 یکم پیچیده ست میدونم منظورم تجاریه کم کم اسم محلمونم میگم شناسایی میشم😂

ما هم تو منطقه ۲ هسیم ولی امکاناتش خب هست 

آره دقیقاقابل توجه خانمای گروه که دریغ میکنن از شوهراشون امکانات رو🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
ج آزم موند خونه بابام اینا گلی رفتنی میفرستم  ب نظرت خطرناکه؟ شما چن بود بتا؟

والا نمیدونم ایشالا که چیزی نیست،من قبل موعدم ۸۳ بود بتا

واکنش همسرت چی بود وقتی فهمید بارداری؟

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
اره خیلی کوچولو بود ....میگم وزن نباید میگفت ؟؟؟

ساکت باش😂😂😂😂

به قول سونوگرافیسته

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
گاهی اوقات خونریزی زیاد باعث پایین اومدن صخامت رحم‌میشه مثل زیاه رویی تو خوردن گرمی درکل اب نشاسته ا ...

قرص دو سه تا داروخونه رفتم پیدا نکردم ولی نشاسته با آب هویج میخورم اگه خدا بخواد میشه

2706