2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684993 بازدید | 136169 پست
۵ اقدام  والا فقط تغذیه رو ۹۰درصد رعایت کردم بقیه رو نه زمان اقدام و ار ض ا نشدن و اینارو رعای ...

دختر میخواستی و ۵ اقدام داشتی؟؟،

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
نه ! کاملا به زمان و تعداد اقدام مرتبط‌هست. مثلا برای دختر میشه ۸-۹ روز با کاندوم همسرتون اخلیه بشن ...

لوبیا جون من دوباره قاطی گردم.

یعنی سه روز مونده به اوج کیت هر شب اقدام کنیم تا وقتی که کیت میره رو اوج و کمرنگ میشه ادامه بدیم هر شب.؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پریودم منظمه امشب یه قاشق خوردم خیلی بدمزه بود و بود

آره خیلی بد مزه ست من با آب می‌خوردم البته شبا که می‌خوردم خیلی بدنم داغ میشد نمی‌تونستم بخوابم واسه همین عصرها می‌خوردم.

شکایت!!!مطمئنی ک شکایت کنیم طرف مارو میگیرن بابا صاحب خونه هست پس حق داره برای مالش تصمیم بگیره. این ...

نهایتش اینه ک میخاد بگه خودم لازم دارم خونمو میخام...نمیشه ک شکایت کرد دردسرش زباده چیزی ام دستت نمیگیره

2731
رفتیم اصلا خونه اجاره ای نیست همه رهن کامل اونم۱۵۰تا۸۰۰میلیون اجاره ای هم باشه کلا محیطش خب نیست او ...

خدا انشالله به حق این اذان وبه حق مولود عزیز امشب همه ی اجاره نشین هارو خانه دار کنه در درجه اول مرضیه جون🤲🤲🤲🤲🤲

واقعا بی انصافا بعضی آدمها 😥😥یکی نیست بهشون بگه سر گردنه نيست که  اگه انصاف داشته باشین خداهم  باهاتون منصفه... قیمت خونه ها رفت بالا بعضی ها از کوره در رفتن😔😔😔😔

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
نه ! کاملا به زمان و تعداد اقدام مرتبط‌هست. مثلا برای دختر میشه ۸-۹ روز با کاندوم همسرتون اخلیه بشن ...

ممنونم🌺کدوم مدل کیت معتبر تره بنظرتون؟فکر کنم کیت رو باید ۸صبح با دومین ادرار و ۱۰شب انجام داد،درسته یا من اشتباه میگم؟تا زکی دو ساعت قبلش هم نباید نوشیدنی زیاد خورد.

نظرتون درمورد جوش شیرین و دوش واژینال، که میگن نطفه رو ازبین می‌بره چیه؟

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …
یعنی شما به من تو شخصی هیچ پیامی ندادید؟ یا گفتید چطور عکس سونو بفرستم گفتم اینجا نمیشه تو تاپیک فرس ...

ن والله من نبودم شاخ درآوردم ازحرفات😂

منم پیامارو توشخصی پاک نمیکنم همش هس بهتون پیام ندادم

گفتم ک من چن روزه فهمیدم باردارم وباراولمه دکتر نرفتم ک بخوام عکس بفرستم 

دوستای نینی سایتی دعام کنین به حاجتم برسم💚

سلام دخترا صبح بخیر

بچه ها من یه چند روزه میرم پیاده روی الان متوجه شدم این مقدار خون اومده

۲ روزم به موعدم مونده

لانه گزینیه یا بخاطر پیاده روی جلو افتاده به نظرتون?

واسه حاجت دلم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
ن والله من نبودم شاخ درآوردم ازحرفات😂 منم پیامارو توشخصی پاک نمیکنم همش هس بهتون پیام ندادم گفتم ...

عزیزممممم باردار بودی?

امپول کارخودشو کرد😂😂😂

واسه حاجت دلم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
ویتامین ب بخور حتما بیشتر حالت تهوع ها منشاءش کمبود ویتامین ب توی بدنمون هست. اینا بخاطر بهم ریختن ه ...

میخورم حتما از امروز به بعد 

ببین من وقتی ک این دایره رفت روی هشت باید برم سونوی قلب یا هفته بعد هم برم معلومه ،، 

😍خدایا شکرت 😍
میخورم حتما از امروز به بعد  ببین من وقتی ک این دایره رفت روی هشت باید برم سونوی قل ...

وقتی رفت روی ۷ هفته ۱روز 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ببخشید ک دیر جوابتو دادم.نبودم..اره لتروزول و اچ سی جی و امپولم اچ ام جیم زدم فقط من..من مثلن ۱۶سیکل ...

آها ممنون

آمپولو زدی بعد چندتا اقدام داشتی بعدش؟ 

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
2706