2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681580 بازدید | 136169 پست
آخه میگم واسه دختردار شدن بدنباشهههه گل😞

برعکس هندونه طبع سرد داره نگران نباش

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام مرضیه جون بامعرفتم،خوبم خداروشکر.نی نی م خوبه خداروشکرباورکن نمیام به این خاطره که تحت تاثیر جو ...

فرشته صورتی یا شکوفه صورتی؟؟😂😂

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوووون جوووون چقدر شبیه پسره🙈🙈🙈🙈 کی میری سونو دوباره عزیزم استخوان ناب اره شبیه دخمله اما همه ...

نگو نگو نگو میاد جفتمون لت و پار میکنه🤣😂🤣😂 سرش شبیه پسره استخوان ناب دختر تقویم‌چینی پسر تقویم‌میلادی پسر اخ ک چی بشه اینا نقض بشن و این فسقلی دخمل طلا باشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
جوووون جوووون چقدر شبیه پسره🙈🙈🙈🙈 کی میری سونو دوباره عزیزم استخوان ناب اره شبیه دخمله اما همه ...

حست خیلی هم اشتباه میگه صبر کن بهت ثابت میکنم😂😂😆😆😆

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2742
نگو نگو نگو میاد جفتمون لت و پار میکنه🤣😂🤣😂 سرش شبیه پسره استخوان ناب دختر تقویم‌چینی پسر تقویم‌م ...

جدول چینیتون رو ساعت ۹ شب بزارید پشت در😂😂

ملون چی؟؟ میگم عرقیجات چی بخورم؟؟ 

ملون طبع گرم و تر داره خوبه، عرقیجات هیچی نخور بزار بدنت روند طبیعی خودشو طی کنه

نگو نگو نگو میاد جفتمون لت و پار میکنه🤣😂🤣😂 سرش شبیه پسره استخوان ناب دختر تقویم‌چینی پسر تقویم‌م ...

من کخ میگم پسره

یه پسر ناز 😍😍😍

خدا به سلامت برسونه بغلت عزیزم

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
2740
جدول چینیتون رو ساعت ۹ شب بزارید پشت در😂😂

منک از خدامه ک تو دلیت دختر باشه، و همیشه برات دعا میکنم اگ خدا لایق بدونه 

من کخ میگم پسره یه پسر ناز 😍😍😍 خدا به سلامت برسونه بغلت عزیزم

بیا به فکر چهارمی باید باشه ک دختر باردار بشه🤣🤣🤣🤣 ای خدا شکوفه یه بار اقدامم کار به پسر رسوند چقد اسپرم اقات قویه😅😅😅

نزدیکای تخمکگذاری این اسپرمyبیشعور چرا کنار نمیره تا Xبره سمت تخمک اونم با اون شرایط وحشتناک پر استرس رابطه

بچه ها تزریق جوش شیرین قبل اقدام کی انجام داده و باید چه جوری باشه؟

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
بچه ها تزریق جوش شیرین قبل اقدام کی انجام داده و باید چه جوری باشه؟

یه قاشق چای خوری در یک و نیم لیتر اب جوشیده سرد و تمام وسایل از قبل ضدعفونی شده باشه حتما

یه قاشق چای خوری در یک و نیم لیتر اب جوشیده سرد و تمام وسایل از قبل ضدعفونی شده باشه حتما

عزیزم باید توش بشینم یا با سرنگ تزریق کنم؟

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
بیا به فکر چهارمی باید باشه ک دختر باردار بشه🤣🤣🤣🤣 ای خدا شکوفه یه بار اقدامم کار به پسر رسوند چق ...

نه اقا ما دیگه به همین بسنده کردیم قربونش بشم

فقط بیاد بیرون یه چندتا نیشگون ریز و درشت بگیرمش انقدر که منو اذیت کرده😂😂😂

2706