2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684993 بازدید | 136169 پست
خب خداراشکر، انشالله از بارداریت نهایت لذت ببری و وقتی صدای قلبشو میشنوی برای همه اعضای این تاپیک دع ...

ان شاء الله،ممنون از مهربونیت عزیزم،از ته قلبم برا همتون میخوام که با اولین اقدام باردار بشین و نی نی های سالم و با جنسیت دلخواهتون خدا بهتون بده

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
عزیزم ۱۹هفته نوبت انومالی دارم

چطور ان تی بهت نگفته؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از استخوان ناب فقط میتونم تشخیص بدم اینجا معلوم نیست اما شبیه پسره بنظرم

پس واسه من که استخوان ناب گفتی شبیه دختره یعنی درصد دختر بودنش بیشتره؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
🙄🙄🙄🙄😮😮نه بابااااا ماه پیش من 14ام اقدام کردم

بله و از تخمکگذاری خیلی فاصله داشت بخاطر همین اینسری میخوایم نزدیک تخمکگذاری اقدام کنیم تا شانس بارداری بالاتر ببریم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
@sari_naz     کجایی دختر؟؟ رفتی ک رفتی؟؟؟ حال دخمل خوشگل ما چطوره؟؟؟

سلام مرضیه جون بامعرفتم،خوبم خداروشکر.نی نی م خوبه خداروشکرباورکن نمیام به این خاطره که تحت تاثیر جو تایپیک میشم و بهم میریزم.وگرنه بخدا همیشه بفکرتون هستم😊😘

راستی فرشته صورتی مشخص شد نی نی ش دختره یا پسر؟

از دوستان چه خبر؟

مرضیه جون برامن ؟؟ممنون دیگه روم نمیشه ازتون سوال بپرسم یعنی امشب اقدام کنم به ۳ تاش میرسه؟؟

والا liliamman فک کنم کیت زد گفتم رو اوجه

شما هر۲۴ ساعت اقدام برو 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بله و از تخمکگذاری خیلی فاصله داشت بخاطر همین اینسری میخوایم نزدیک تخمکگذاری اقدام کنیم تا شانس بارد ...

آهان... مرسی گل زیبا.. پس مثه همیشه حواستون پیشم باشه جیگر.. مرسی ک هستی گل... مرضیه جون میتونم هندونه و ملون بخورم؟ 

پس واسه من که استخوان ناب گفتی شبیه دختره یعنی درصد دختر بودنش بیشتره؟

میشه عکست رو یبار دیگه ببینم یادم نیست شکوفه جان

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
میشه عکست رو یبار دیگه ببینم یادم نیست شکوفه جان

سلام مرضیه جون بامعرفتم،خوبم خداروشکر.نی نی م خوبه خداروشکرباورکن نمیام به این خاطره که تحت تاثیر جو ...

میدونم عزیزم، همین ک حال دلتون خب باشه و از بارداریتون لذت میبرین برای من کافیه. نگرانت شده بودم ک خدایی نکرده چیزی شده باشه. الانم خیالم راحت شده ک جفتتون سالم و در سلامتین

حورا ۱۴۰۰ ک یادته تو رابطه برقرار کردن مشکل داشت بارداره😅😅😅

حالا شنبه اینجا گلریزون داریم چند نفر میرن انومالی یا تعیین جنسیت🤣🤣🤣

لی لی فک کنم زایمان کرده دیگ تو تاپیکا نمیاد فرانمهر۱۴ زایمانشه

آهان... مرسی گل زیبا.. پس مثه همیشه حواستون پیشم باشه جیگر.. مرسی ک هستی گل... مرضیه جون میتونم هندو ...

اره چرا نخوری نوش جونت هرچی دلت خواست بگیر بخور 

جوووون جوووون چقدر شبیه پسره🙈🙈🙈🙈

کی میری سونو دوباره عزیزم

استخوان ناب اره شبیه دخمله اما همه چیش شبیه پسره😁😁

وااای کی مشخص میشه

اما شکوفه جون حسم بهت پسره نمیدونم چرا

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️