2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684993 بازدید | 136169 پست
عزیزم باید توش بشینم یا با سرنگ تزریق کنم؟

اینجا هم دوش واژینال گرفتن هم تزریق کردن دیگ انتخاب با خودته

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
منک از خدامه ک تو دلیت دختر باشه، و همیشه برات دعا میکنم اگ خدا لایق بدونه 

شوخی میکنم عزیزم منظورم اینه که اعتقادی ندارم به این چیزا... عوضش تا دلت بخواد به وجود خدا و خانوم فاطمه زهرا دلم قرصه و محکمه🙌🙌🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اقا ما دیگه به همین بسنده کردیم قربونش بشم فقط بیاد بیرون یه چندتا نیشگون ریز و درشت بگیرمش انقد ...

ای جانم از خدا میخوام فقط و فقط سالم باشه. بد میگم جنسیت باب دل مامانش انشالله

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
شوخی میکنم عزیزم منظورم اینه که اعتقادی ندارم به این چیزا... عوضش تا دلت بخواد به وجود خدا و خانوم ف ...

افرین. من بیشتر اینجا شوخی میکنم تا جو تایپک و استرس بچه ها کم بشه و روحیه‌شون تغییر کنه.

دیدم طرف جنسیت باب دلش نبود یکی یه جا هی غر زد از اسمون و ریسمون گله داشت جوش اوردم گفتم چقد ناشکری تو همینک سالمه بگو خداراشکر برگشته ک صدسال دیگ هم نمیخوامش، دلم بحال تو دلیش واقعا سوخت و اون لحظه حس بی پناه بودن اون بچه حس کردم‌ک زیر دست چ مادری میخواد بزرگ بشه. هنگم از این همه تبعیض جنسیتی برای مادر مگ چ فرقی میکنه جنسیت بچه چیه و تنها چیزی ک مهمه سلامتیشه. برام سواله ک واقعا یه مادر از کل بارداریش چی میخواد؟؟

2731
افرین. من بیشتر اینجا شوخی میکنم تا جو تایپک و استرس بچه ها کم بشه و روحیه‌شون تغییر کنه. دیدم طرف ...

اتفاقا روزی که خونریزی داشتم رفتیم سونو و گفتن سالمه بعد همسرم پرسید نگفتن چیه؟ گفتم نه

مامانم گفت اگه پسر شد بدینش به من!

همسرم با یه لحن عصبی و تند گفت من از روز اول بهش گفتم فرقی نمیکنه برام!!

انقدر دلم آروم شد انگار دنیارو بهم دادن اما میدونستم تو دلش چه خبره😉

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
اتفاقا روزی که خونریزی داشتم رفتیم سونو و گفتن سالمه بعد همسرم پرسید نگفتن چیه؟ گفتم نه مامانم گفت ...

انشالله ک هرچی خیر هست برات رقم بخوره

تاریخ تولدبچتون هم باید باشه  اولین بچه

بهار ۹۴

خودم ابان ۷۶

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
من یه بچه دارم،رفتم دکتر بهم گفت کیست داری،احتمالش هست اصلن حامله نشی دیگه،من خیلی ناراحتم⁦😔😔😔😔 ...

نه بابا گلم به حرفه این دکترا باشه همه نازا هستن!من خودم دو سال بود اقدام بودم اخرش ازمایش ذخیره تخمدان ۰.۰۱بود!!!یعنی باید طبق اون ازمایش یائسه میشدم و بارداری هم محال میشد برام!ولی از خدا خواستم و بعدش هم خدا یه دکتر خوب جلوی روم گذاشت!فقط توکل کن❤❤

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

سلام لوبیا جان و دوستانی که اطلاعاتشان کامله من قصد اینه که یه شب در میان اقدام تا اقدامی اصلی شروع بشه .حالا میخوام بدونم تو اون اقدامی یه شب در میان باید جلوگیری با کاندوم نباشه؟و بعدش بمونم تو حالت دراز کش یا نه بدم تخلیه کنم تو دستشویی؟

خدایا شکرت...
گلم من اصلا قرص مصرف نکردم تا حالا باید مصرف میکردم؟

رنج نرمال تیروئید ۲ فکر میکنم باشه واسه بارداری فکر کنم باید مصرف کنی الان دوباره یع آزمایش بده اگه باز ۴ بود آره باید بخوری

سلام شنبه میری سونو جنسیت میری پیش کی . منم شنبه انومالی دارم دیگه منم اونجا مطمئن میشم .هنش استرس ...

ن گلم این بار دیگه تو برگه جنسیتم مینویسه برات...نمیدونم کجا برم برا جنسیت..چون ۱۵ هفتمه همه جا قبول میکنن..یا مهربخش میرم یا یه سونوعه دیگه...ولی خودم میدونم وقتی ان تی گفته شبیهه دختره الکی دارم دلمو خوش میکنم...فردا هم برم دیگه قطعی میگه دختر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
رنج نرمال تیروئید ۲ فکر میکنم باشه واسه بارداری فکر کنم باید مصرف کنی الان دوباره یع آزمایش بده اگه ...

من اصلا تیروییدم اینجوری نبود امسال بخاطر مصرف زیاد نمک که برای رژیم پسر بود اینجوری شدم ولی دکتر که بردم گفت فعلا نیاز نداری تا وقتی که حامله بشی

بچه اول دختر 

برا منم میگی عزیزم بچه اول آذر  93حامله شدم

تولدشم مرداد 94

خودمم مهر 70 هستم.

خردادو تیر 1400 اقدامم برا دومی

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺