2733
2739
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3790 بازدید | 325 پست
ببخشید اسی وسط تایپیکت دارم اینو میگم برا حال دل شوهرم و حل شدن مشکلاتمون تو رو خدا دعا کنید.

آمین انشالله خدا درستش میکنه. به شوهرت بگو غصه نخور مهم اینه که ضرر از جون ندیده دوباره روپا میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟مرسی

یه دختر خیلی حس خوبی بهش دارم قراره زندگیتونو عوض کنه دختر خیلی خوبیه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728
آمین انشالله خدا درستش میکنه. به شوهرت بگو غصه نخور مهم اینه که ضرر از جون ندیده دوباره روپا میشه

ب نظرت شوهرم دوسم داره؟

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
تو از کجا میدونی؟

گلم حسم یویه همه منو تو سایت میشناسن ولی دیگه از بس گقتم کار نمیکنه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2738

میشه بهم بگی بهم میرسیم اخرش یا نه؟

کی بهم پیام میده؟

حسش چیه به من؟

در مورد خودم چی حس میکنی؟

لطفا اسی بهم بگو

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

وای نگو ذوق کردم خدا از دهنت بشنوه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

منم بگووووووو...نی نی چیه... ماه سوممه امپول زدم باردار میشم؟ احتمال دوقلویی هس؟؟

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔

منم بگو😭😭😭

کی باردار میشم بچم چیه 

خونمون کی فروش می‌ره کاروبار شوهرم کی درست میییشه

دعام کنید🙏
2706