2733
2739
عنوان

خانما بیاین نظرتونو درباره عروسمون بگین.بگین واقعا حق داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8036 بازدید | 220 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرااااا  چرا مواظب خودت نیستی دعوات کنم ؟!🤔😒

عزیزم میشه برام گزارش بزنی برات صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4500154/همونیم-که-خونه-بابام-بودم-بیاین-تعریف-کنم-چی-شد

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2742
2740
والا خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند🤓

دقیقا ... اینهمه احترام😕 چخبرتونه بابا .. حالا عروسه پیش خودش فکر میکنه هیچ جا دختر بهشون نمیدادن 😑

یا فکر میکنه خیلی بالاتر از شوهرشه

والا بنظر من‌تو این دورو زمونه با هر کسی باید یه جور رفتار و احترام داشته باشی نمیشه به همه با یه چشم‌نگاه کرد

از ته دل خوشحالم که بالاخره یکی پیدا شد ک بگه بدون قرص تونسته خوب کنه حالشو 😍😇🌹 منکه هرچی میگفتم ...

نگو عزیزم

به هیچکس

اونی که حالش بده فکر میکنه از خودش کاری برنمیاد بنابراین دست به دامن بقیه میشه و خلاف اینو بگی بهت حمله میکنه

حالا بعضیا خداروشکر به خودشون میان

بعضیا نمیان و سرنوشتشون جوری که نباید میشه  

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
2706