2752
2734
عنوان

خانما بیاین نظرتونو درباره عروسمون بگین.بگین واقعا حق داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8042 بازدید | 220 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه مادر شوهر گلی 😍 اما متاسفانه بیشتر عروس های این جور آدم های خوبی قدر نشناس هستن  دیدم که ...

نه بخدا مادر شوهر من فوق العاده است ولی منم درخقشون تاحالا کوچیک ترین بدی نکردم و همه میگن بهترین عروس تو کل طایفشونم

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
گزارش لطفا https://www.ninisite.com/discussion/topic/5344214/ترامپ

زدم تو هم برا من بزن لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4500154/همونیم-که-خونه-بابام-بودم-بیاین-تعریف-کنم-چی-شد

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

بخدا تو حاملگیش یه بار بمن گفت لباسای نوزادی دخترتو بده بهم مامانم بهش گفت مگه من مردم بذارم کهنه تن دخترم کنی خودم جین جین براش میخرم.خودم و خواهرام ایقد احترامش میکنیم.یه داداش دیگم هر ماه حقوقشو گرفت بمامانم پول داد گفت بده به خودش و دخترش اگه چیزی لازم دارن بخرن.شوهر خودشم بیکار نیس مغازه داره و کارای دانشجوها و مدرس اموزشگاه کامپیوتره ولی خب تو این گرونی نمیرسه.ما اصلا یکبار تو این پوسال و نیم طبقه بالا نرفتیم.من که یه شهر دیگم ولی ن خواهر مجردم و نه خواهرم متاهلم اصلا بالا نمیرن.خواهراش بارها گفتن خوشبحال فلانی که ن خواهر شوهر ن مادرشوهر  نمیرن ببینن بالا داره چیکار میکنه