2733
2734
عنوان

خانما بیاین نظرتونو درباره عروسمون بگین.بگین واقعا حق داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8042 بازدید | 220 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرااااا  چرا مواظب خودت نیستی دعوات کنم ؟!🤔😒

عزیزم میشه برام گزارش بزنی برات صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4500154/همونیم-که-خونه-بابام-بودم-بیاین-تعریف-کنم-چی-شد

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2731
والا خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند🤓

دقیقا ... اینهمه احترام😕 چخبرتونه بابا .. حالا عروسه پیش خودش فکر میکنه هیچ جا دختر بهشون نمیدادن 😑

یا فکر میکنه خیلی بالاتر از شوهرشه

والا بنظر من‌تو این دورو زمونه با هر کسی باید یه جور رفتار و احترام داشته باشی نمیشه به همه با یه چشم‌نگاه کرد

از ته دل خوشحالم که بالاخره یکی پیدا شد ک بگه بدون قرص تونسته خوب کنه حالشو 😍😇🌹 منکه هرچی میگفتم ...

نگو عزیزم

به هیچکس

اونی که حالش بده فکر میکنه از خودش کاری برنمیاد بنابراین دست به دامن بقیه میشه و خلاف اینو بگی بهت حمله میکنه

حالا بعضیا خداروشکر به خودشون میان

بعضیا نمیان و سرنوشتشون جوری که نباید میشه  

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘