2733
2734
عنوان

خانما بیاین نظرتونو درباره عروسمون بگین.بگین واقعا حق داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8042 بازدید | 220 پست
به قول دوستمون خودتو درگیر نکن دلتم واسه کطی نسوزه منم کوردم مامان و بابام به شدت پسر دوستن و حق عرو ...

اونام یه زمانی میبینن که فقط ماها بدردشون بخوریم وگرنه روز سختشون عروس غریبه میشه.مامان من به خواهر مجردم گفته بود خونه ای که خودمون توشیم برا داداش کوچیکت طبقه بالا برا بزرگه.دوتا مغازه هم برا دوتاشون.خواهرم گفته پس ما چی؟قانون خو میگه دو دختر اندازه یه پسر سهم دارن.مامانم گفت نه خودمون میریم محضر سند میزنیم به اسمشون.خواهرم گفت بیزحمت تو سند بنویسین پس فردا پیرشدین عروس بیاد پوشکتون کنه  مامانم گفت مگه میشه عروس بیاد؟دخترام وظیفشونه بهمون برسن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونام یه زمانی میبینن که فقط ماها بدردشون بخوریم وگرنه روز سختشون عروس غریبه میشه.مامان من به خواهر ...

چه حرفا اتفاقا سر یه زمین ماهم ۴ تا خواهریم اینجوری گفتیم خودشون بحث باز.کردن ماهم گفتیم ما هم سام داریم مامانم گفت ما که هنوز نمردیم و بردش کوچه علی چپ

راستی عالئم شما چی بود تست دادین

ماندادیم شوهرم میترسید میگفت ما رو میگیرن هرچی بهش گفتم نمیگیرن فایده نداشت میگفت میگرن بستریمون میکنن امپول میزنن میکشن مارو

[QUOTE=162944209]چه حرفا اتفاقا سر یه زمین ماهم ۴ تا خواهریم اینجوری گفتیم خودشون بحث باز.کردن ماهم گفتیم ما هم سام د ...[/QUOعزیزم من خودم پرستارم تو بیمارستان کرونا.اونجا گرفتم وگرنه کلا قرنطینه ایم از عید.من فقط بویاییم که رفت متوجه شدم کروناس.وگرنه قبلش همه علایم سرماخوردگی بود.لرز و بدن درد.بی اشتهایی.

2731
اونام یه زمانی میبینن که فقط ماها بدردشون بخوریم وگرنه روز سختشون عروس غریبه میشه.مامان من به خواهر ...

طرف ما پدر و مادر که پیر میشن پسراشون میبرنشون حموم، اگه پوشکی باشن واسشون پوشک میبندن....فکر کن پسر واسه مادرش پوشک میبنده... آدم حس میکنه خیلی زشت و ضایع‌ست ولی خب خودشون حاضر نمیشن کس دیگه‌ای این کارارو واسه پدر و مادرشون بکنه  

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین عزیزم درسته  شما فقط لطف و مهربونی کردید ولی موضوع اینه یه وقتا طرف مقابل دوست نداره

اصلا بهش زنگ نزن چون ممکنه بحثتون بشه بعد پس فردا اشتی میکنن شما این وسط بد میشی

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دو حالت داره،عروستون خوشی زده زیر دلش ،قدر نمیدونه..یا با شوهرش بحث کردن ک از خانواده همسرش بدش اومده..این دوحالت ب ذهنم رسید ...اابته شما هم زیادی خوبی کردید.مثلا چهار تا کردید باید ی حرکت خوبم از طرف ببینی  .دوطرفه ک شد خوبه

استارتر با عروس چکار کردی؟حرف زدی؟راستی میشه از اوضاع بیمارستان بگی؟؟خییییلی وحشتناکه؟بچه ها چی ؟؟

عزیزم ببخشید چندروز نبودم.نه دیگه بچه ها اینجا گفتن دخالت نکن منم چیزی نگفتم.ولی خونه بابام نمیره هنوز.اره واقعا بیمارستان وحشتناکه روز بروزم بدتر میشه.جدیدا مریضای۴۰کمتر هم ای سی یو خیلی داریم.والا بچه فقط دوتا تا الان تو بخش ما بستری کردن که خداروشکر حالشون خوب بود یکیش مامانش میگفت نفسش میگیره دو روز براش اکسیژن گذاشتن و مرخص کردن.یکی دیگش دوسه روز تب داشت