2733
2734
یه قسمت جالب دیگه‌ی کمک سیمرغ به زال ‌وقتی‌یه که همسرش موقع به دنیا آوردن رستم به خاطر درشت هیکل بود ...

اره دقیقا . چون ژولیوس سزار هم به این روش به دنیا اومده بهش میگن سزارین ایرانی ها هم باید میگفتن رستم زاد که نمیگن و همون سزارین رو به کار میبرن 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
خب اون قسمت ک چه رک گفته مفعول رو هم بنویس

خب من میگم مفعول نیست 

چون ما اگه از فعل قسمتی که چه داره بپرسیم چه چیزی را می گوید؟

جوابش نمیشه چه را می گوید.😐

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من میگم مفعول نیست  چون ما اگه از فعل قسمتی که چه داره بپرسیم چه چیزی را می گوید؟ جوابش نم ...

اخه مفعولی ک شما داری میگی مفعول رایی هست ک ما مفعول های دیگه هم داریم و معلم شما منظورش اون بوده ولی چون شما هنوز به اون مباحث نرسیدین فک میکنین اشتباه گفته 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اخه مفعولی ک شما داری میگی مفعول رایی هست ک ما مفعول های دیگه هم داریم و معلم شما منظورش اون بوده ول ...

میشه توضیحش بدید💝مرسی

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
2731
مرسی عزیزم زیتون میگیرم ولی اب برنج چون ابکشی درست نمیکنم نمیدونم چیکا کنم . 

اب زیاد بریز توش بعد تا پخت دوتا لیوان آبشو بردار تا دم پختی شه

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
میشه توضیحش بدید💝مرسی

خب مفعول مبحث گسترده ایه و پیدا کردن مفعول یکی از سخت ترین مباحثه . بعضی فعل ها چند مفعول دارن مفعول ها فقط در جواب چه چیز را و چه کس را نمیان مفعول های دیگه ای هم داریم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
خب مفعول مبحث گسترده ایه و پیدا کردن مفعول یکی از سخت ترین مباحثه . بعضی فعل ها چند مفعول دارن مفعول ...

یعنی باید یک سوال دیگه بپرسیم از فعل؟

2740
اره خیلی جالبه . حتی رستم رو که تو جنگ زخمی میشه زال به کمک سیمرغ درمان میکنه. شاهنامه خیلی داستانای ...

مرسی عزیزم. اره واقعا داستانای قشنگی داریم ولی وقتی متخصصش که شما باشی توضیح میده خیلی جالب تره. برنامه کتاب باز هم میبینم خیلی خوشم میاد نویسنده ها و مولف ها توضیح میدن. 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
مرسی عزیزم. اره واقعا داستانای قشنگی داریم ولی وقتی متخصصش که شما باشی توضیح میده خیلی جالب تره. برن ...

ممنون عزیزم لطف داری به من 😘 اره منم کتاب بازو خیلی دوس دارم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
یه قسمت جالب دیگه‌ی کمک سیمرغ به زال ‌وقتی‌یه که همسرش موقع به دنیا آوردن رستم به خاطر درشت هیکل بود ...

مادرش زنده می مونه؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
مرسی عزیزم. اره واقعا داستانای قشنگی داریم ولی وقتی متخصصش که شما باشی توضیح میده خیلی جالب تره. برن ...

چه مشاور خوبی منم مشاوره بدین کلاس نهمم مثلا روز وقدر درس خوندن خوبه؟البته روزایی ک درس دارم 

الان فعلا همه درسام بیسه به جز ریاضی ک بی دقتی کردم و علومم یکم سخته 

پارسال معدلم شد ۱۹/۹۳

اگه مادر ویتامین دی خیلی کم باشه و خونشم آپارتمانی آفتاب نبینه بچش زال میشه

خونم ک ازقدیم ده دوازده ساله آپارتمانیه،ولی تو بارداریم تاالان ک بچم ده روزشه قرص ویتامین د خوردم

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
چه مشاور خوبی منم مشاوره بدین کلاس نهمم مثلا روز وقدر درس خوندن خوبه؟البته روزایی ک درس دارم  ...

قربونت برم چه معدل خوبی. عالی. عزیزم من مشاور نیستم قشنگم. 

قربونت برم چه معدل خوبی. عالی. عزیزم من مشاور نیستم قشنگم. 

البته اکثر بچهای کلاس ما درسشون خوبه پارسال پنج نفر بیس شدن ننم دلم میخواد امسال نهمم بیس شم مخصوصا ترم دوم انتخاب رشتم دارم

میگم حتما تجربی ولی کلا دوست دارم همه رشته هارو قبول شم نمرم خوب باشه حتی تجربی

2706