2733
2734
چه توضیحات جالبی ممنون. 

اره خیلی جالبه . حتی رستم رو که تو جنگ زخمی میشه زال به کمک سیمرغ درمان میکنه. شاهنامه خیلی داستانای قشنگی داره مخصوصا ک از زبون خود فردوسی بخونی نه من 😄

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ویتامین دی بدنم خیلی کمه خونمم اپارتمان اصلا هم بیرون نمیرم به خاطر کرونا. تو اجدادمون هم زال بود ...

حتما دکتر برو منم شرایط شمارا دارمو دارم روزی دوتا ویتامین دی میخورم و روزی یه لیوان آب برنج

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
حتما دکتر برو منم شرایط شمارا دارمو دارم روزی دوتا ویتامین دی میخورم و روزی یه لیوان آب برنج

دکتر رفتم قبلا روزی یه ویتامین دی هزار میخوردم الان روزی یه دوهزار میخورم. توکل به خدا 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره برو چک کن. اسطوره ی زال و سیمرغ تو شاهنامه اومده و زال پدر رستم بوده که همیمطور موها و پوستش رنگ ...

میشه یک سوال بپرسم  ؟درسیه  راجب به ادبیات

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
دکتر رفتم قبلا روزی یه ویتامین دی هزار میخوردم الان روزی یه دوهزار میخورم. توکل به خدا 

ن انشاا...این اتفاق نمی افته روزی یه لیوانم آب برنج بخور برنجو ک میپزی آبشو بزار تو یخچالو بخور زیتونم زیاد بخور رنگدانه را خیلی قوی میکنه

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
ن انشاا...این اتفاق نمی افته روزی یه لیوانم آب برنج بخور برنجو ک میپزی آبشو بزار تو یخچالو بخور زیتو ...

مرسی عزیزم زیتون میگیرم ولی اب برنج چون ابکشی درست نمیکنم نمیدونم چیکا کنم . 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
بپرس عزیزم 

یک جمله ای داخل کتاب درسیه نهم هست اینه

(پس به همراهان گفت: میدانید که این آسیاب چه می گوید؟،می گوید : معرفت این است که من در آنم و.....)

داخل اینجا معلم ما میخواست مفعول پیدا کنه گفت هر جمله ای بعد از نقل قول بیاد مفعوله(خب مهمون اینو فهمیدیم و مشکلی نداشتیم) اما بعدش گفت علاوه بر این چه هم مفعوله چون یعنی چه چیزی را می گوید

الان سوال من اینه مگه ما واسه پیدا کردن مفعول نباید از فعل  جمله چه چیزی را یا چه کسی را بپرسیم و بعد از آن جواب به این سوال بشه مفعول؟

مثلا این شکلی:

دانش آموز غذا می خورد.💢 دانش آموز چه چیزی را میخورد؟غذا را

غذا میشه مفعول

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
اره خیلی جالبه . حتی رستم رو که تو جنگ زخمی میشه زال به کمک سیمرغ درمان میکنه. شاهنامه خیلی داستانای ...

یه قسمت جالب دیگه‌ی کمک سیمرغ به زال ‌وقتی‌یه که همسرش موقع به دنیا آوردن رستم به خاطر درشت هیکل بودنش دچار مشکل شده بود و نزدیک بود بمیره، زال پر سیمرغ رو سوزوند و سبمرغ رسید و گفت پهلوی رودابه رو بشکافند و بچه رو به این صورت از بدن مادر خارج کنند، همون چیزی که الان بهش میگیم سزارین

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!