2737
2734
البته اکثر بچهای کلاس ما درسشون خوبه پارسال پنج نفر بیس شدن ننم دلم میخواد امسال نهمم بیس شم مخصوصا ...

خدا قوت عزیزم. موفق باشی همیشه جونم 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا قوت عزیزم. موفق باشی همیشه جونم 

ممنون البته زیاد درس نمیخونم چون درسامونم زیاد و انچنان سخت نیستن مثلا روز یکی دو ساعت مبخونم چند بار ی درسیو میخونم امتحان ترم چند بار میخونم ولی چون زیاده ساعتش بیشتر پنج شیش ساعت

شما اشتباه متوجه شدی من فوق لیسانس ادبیاتم وتمام اسطوره هارو خوندم همچین چیزی نیست 

لابد منظورشورن سیمرغه ک زال پیشش بزرگ شده اشتباه متوجه فک کردند اسمش زاله

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
2731
ممنون البته زیاد درس نمیخونم چون درسامونم زیاد و انچنان سخت نیستن مثلا روز یکی دو ساعت مبخونم چند با ...

خیلی هم خوبه خب برای هر کسی نمی شه دقیقا چند ساعت بخونه. چون هوش و حافظه آدم ها متفاوت. انگیزه ها متفاوت. تمرکز متفاوت. نظم و ترتیب و برنامه ریزی متفاوت. هر کسی خودش باید خودشو بشناسه. شمام که نتیجه کارت عالیه پس راه رو درست می ری.   

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2740