2733
2734
عنوان

شوهری ک ازم حمایت نمیکنه....

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 93 پست
اخه ب قیمت اینکه من جلو چشم همه به ناحق خورد بشم 😔😔 ب خدا اگ بابای من بود و ب شوهرم میگف نوه م رو ...

بنظر منم رفتار همسرتون قابل قبول نیست اما شما هم ناراحتیتونو ابراز کنید به همسرتون و واقعا بطور جدی دلخوریتون رو نشون بدید شاید همسرتون تغییر رفتار دادن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرتون هنوز پخته نشده ، یعنی چی که اجازه میده به زنش توهین کنن مردم مردای قدیم هر اتفاقیم قراره بیو ...

اره بخدا با من هم دعوا نمیکنه هیچ وقت ، ولی راضی بودم مث بعضی مردا تند و اتشین باشه ولی ب وقتش هم پشت زنش دربیاد

ولییی من اگ باباام هم ب شوهرم کوچکترین حرفی بزنه خودمو میکشم براش

خیلی بیچارم

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
ازدواجتون سنتی بوده؟

ن با دوستی یکسال حرف زدیم ولی کلا شوهرم کسیه ک همه حقشو میخورن و این زبون نداره جواب بده

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
2731
بنظر منم رفتار همسرتون قابل قبول نیست اما شما هم ناراحتیتونو ابراز کنید به همسرتون و واقعا بطور جدی ...

البتع من که از بطن زندگی شما خبر ندارم و واقعا نمی تونم رفتار همسرتونو قضاوت کنم شاید خیلی عوامل دیگه هم هست که باعث شده همسرتون این واکنشو نشون بدن

یعنی همه مرد ها اینجورین ؟

من ندیدم خدایی

چه دروغ بگم

بخصوص بخصوص مردی که کارش دست پدرش گیره

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
اره بخدا با من هم دعوا نمیکنه هیچ وقت ، ولی راضی بودم مث بعضی مردا تند و اتشین باشه ولی ب وقتش هم پش ...

زمان خواستگاری مگه خودش حضور نداسته برا پسرش دختر انتخاب کنه ، حالا چیه که پشیمونه ؟

اره بخدا با من هم دعوا نمیکنه هیچ وقت ، ولی راضی بودم مث بعضی مردا تند و اتشین باشه ولی ب وقتش هم پش ...

پس کلا مدل شوهرت اروم و بی زبونه 

خودت جواب بده  پس تو سری خور نباش گاهی سکوت و گذشت بیش از حد آدم ها رو جری می کنه باید بشونی سرجاشون نمی گم جنگ کن ولی محترمانه و قاطع جواب بده 

اون جواب نمیده نده خودت  محترمانه جواب پدر شوهرت بده بگو بچه بی مادرش جایی نمی ره تمام  بع ...

اخه از این میسوزم اگ خانواده من ی کلمه ب شوهرم چیزی بگن زود پشتش در میام میگم با شوهر من چیکار دارین بخدا همیشه پستش بودم

فقط ی کلمه میگف بابا تموم کن این چ حرفیه مگه مینا چیکار کرده اینطوری میگی

فقط انتظار اینو داشتم ن بیشتر

اره دیگ کمتر میرم 

مگه همسربنده خدات به توچیزی گفته همونجاجواب پدرشوهرت یاهرکسی دیگه روبااحترام بده عین شرایط من ب ...

ولی من نمیتونم زود دلم میشکنه بخدا زود چشام پر میشه چون ب ناحق بعضی حرفا رو میشنوم چون از بچگی کسی رو نداشتم ازم حمایت کنه میخاستم لاقل شوهرم پشتم دربیاد

ی کلمه بگه بابا بس کن این چ حرفاییه

منی ک خانوادم حق ندارن یبااار تو روی شوهرم نه ها حتی پشت شوهرم بد بگن ب خدا به خاطرش خون به پا میکنم

همیشه پشت شوهرم در میام ولی اون نههه