2752
2734
وای منظورم ندارم اشتباه نشه من خودم زال هستم

خوشبختم

چه عالی 

از نظر من خیلی زیبا رو هستن

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
وای منظورم ندارم اشتباه نشه من خودم زال هستم

من خیلی دوس داشتم جوجوم زال یا مو نارنجی دنیا میومد

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه روز تو اتوبوس یه دختر بچه دیدم وای که چقدر خوشگل بود مثل آنا و السا  دخترم چشم ازش برنداشت گیر داده بود که اونم مثل اونا موهاش اون رنگی بشه از بس گفت  آخرش رفتیم با دختر بچه دوست شد یکی از خاطرات خوب دخترم که 

همیشه یادم باشه اگر رویایی برای خودم نداشته باشم نردبومی میشم برای رویای دیگران
2731
چرا مسخره میکنی زال اصطااح ب مسایی ک مو و پوست و ابرو و مژه سفیدی دارن چشماشونم اکثرا الی هس

شوخی کردم

مسخره که نیستی واسه چی بکنم

من دوست صمیمیم هم مثل توعه

ناراحت نشو قصد بدی نداشتم عمدی نبود

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
اوک شاید من اشتباه میکنم الان میرم یک بار دیگه وویسش رو گوش میدم

اره برو چک کن. اسطوره ی زال و سیمرغ تو شاهنامه اومده و زال پدر رستم بوده که همیمطور موها و پوستش رنگدانه نداشته و وقتی به دنیا میاد کل مردم شهر طردش میکنن و میندازنش کنار رودخونه تا بمیره . بعد سیمرغ میاد میبرتش که یه پرنده افسانه ایه و میبرتش پیش جوجه های خودش و زال از غذای جوجه های سیمرغ میخوره و با سیمرغ بزرگ میشه وقتی بزرگ میشه به شهر برمیگرده و هروقت نیاز به کمک داشته یه پر از پرهایی که سیمرغ بهش داده بوده و اتیش میزده و سیمرغ به کمکش میومده و ....

امید زندگیم دوقلوهام😍 
من خیلی دوس داشتم جوجوم زال یا مو نارنجی دنیا میومد

اگه مادر ویتامین دی خیلی کم باشه و خونشم آپارتمانی آفتاب نبینه بچش زال میشه

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
قبلا تو تاپیکم که عنوانش بود من یه دختر ۱۴ساله زال هستم کفتم من ۱۴سالمه

همسنیم

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
اره برو چک کن. اسطوره ی زال و سیمرغ تو شاهنامه اومده و زال پدر رستم بوده که همیمطور موها و پوستش رنگ ...

چه توضیحات جالبی ممنون. 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
اگه مادر ویتامین دی خیلی کم باشه و خونشم آپارتمانی آفتاب نبینه بچش زال میشه

من ویتامین دی بدنم خیلی کمه خونمم اپارتمان اصلا هم بیرون نمیرم به خاطر کرونا. تو اجدادمون هم زال بودن ولی خانواده پدرم رنگ موهاشون نارنجی بوده و پوستشون خیلی روشن . ولی از بین اونا فقط پدربزرگم مشکی بوده و بعد بچه هاش ک میشن عموهام و بابام همه مشکی بودن . یکم ترسیدم برا این موضوع 

امید زندگیم دوقلوهام😍