2733
2734
عنوان

روش های جم کردن پول از نوع پشم ریزون😜

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 47 پست
وا این چه نیتیه اون داره ب نظر من آدم هر نیتی برا پول کنه همینطوری خرج میشه این خانومه کلا بااین اخل ...

جالبش اینه کلی لایک خورده بود و به به و چه چه 

ولی من حالم بهم خورد 

دزدی میکرد افتخار میکرد 

میگفت خیلی هم رابطه ش با شوهرش خوبه 

بدبخت شوهره

من بهترینم...😍

منم کم کم میگیرم.خریدام باخودش میرم.پول میگیرم لباس بخرم نمیخورم.بعد باخودش ک رفتم میخرم😑

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من پول زیاد جمع میکنم ولی هروقت کم بیاریم میدم شوهرم منم مثل اون خانوم پول آرایشگاه رو بیشتر میگم.پول لباس رو بیشتر میگم.شوهر من خیلی ولخرج هست متاسفانه زود به زود محتاج جیب دوم من میشه

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2731
من هیچ وقت وجدانم اجازه نمیده چنین کاری بکنم

اگه برا ولخرجی باشه یا هدر بده اره ولی وقتی بااین روش برا زندگیش فرش طلا سکه خریده که مرده نمیتونه پول جم کنه بنظر من زرنگیه

شوهرم نمیدونه چقددارم ولی می‌دونه دارم چون چندبار دادم بهش.گاهی میگه داری بدی ؟میدم بعدشم باسود پس میگیرم🤨

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
اگه برا ولخرجی باشه یا هدر بده اره ولی وقتی بااین روش برا زندگیش فرش طلا سکه خریده که مرده نمیتونه پ ...

صد درصد زرنگیه 

ولی من صادق بودن و ترجیح میدم 

این جوری ک تعریف کردی شوهرش آدم خسیس و بدی نیست ک این خانم به هر روشی ازش بکنه 

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1
من پول زیاد جمع میکنم ولی هروقت کم بیاریم میدم شوهرم منم مثل اون خانوم پول آرایشگاه رو بیشتر میگم.پو ...

اگه بنظر من ولخرجه شما باید بیشتر جم کن باشید تا بتونید پیشرفت کنید بیشتر ازش پول بگیرید و مث این خانوم بهش بگید تو قرعه افتاد باید پسش بدی که دست خودتم خالی نشه دوباره

2738
صد درصد زرنگیه  ولی من صادق بودن و ترجیح میدم  این جوری ک تعریف کردی شوهرش آدم خسیس و بد ...

نه اصلا خسیس نیست ولی مشکلش اینه نمیتونه جم کنه خرد خرد همش برا خرید فکر پول بزرگ بزرگه که اونم از آسمون نمیباره که تو دست آدم 

اگه بنظر من ولخرجه شما باید بیشتر جم کن باشید تا بتونید پیشرفت کنید بیشتر ازش پول بگیرید و مث این خا ...

لازم نیست بهش بگم خودش میده بهم هرچقدر که گرفته باشه پس میده بعضی وقتا بیشتر میده اما تازگی ها واقعا چیزی نمی مونه برامون 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

بنظرم بعد ۶ سال ۹۰۰ کمه

البته درامدها متفاوته

ولی کسی که ۶سال پیش ۳۰۰ میداده احتمالا میتونه الان بیشتر بده.

من و همسر که هرچی داریم وسطه و هردو استفاده میکنیم هرچی هم که بخواد پس انداز کنه میزنه به حساب من میگه دست خودم باشه خرج بیخود میکنم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
بنظرم بعد ۶ سال ۹۰۰ کمه البته درامدها متفاوته ولی کسی که ۶سال پیش ۳۰۰ میداده احتمالا میتونه الان ب ...

اخه شوهر شما اینطوری نیست که جم کنه بعد سریع خرج کنه شوهر من امشب پیشش پول میشمارم فرداش همون قدر نیاز پیدا میکنه🥴🥴

2706