2733
2739
عنوان

روش های جم کردن پول از نوع پشم ریزون😜

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 47 پست

من شوهرم مثلا هفته ای یا ماهی بهم پول میده بعد آخر ماه پول کم میاریم مال من خرج میشه هیچی واسم نمیمونه همش بهش غر میزنم چکار کنم خرج نشه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه روش جدیدی داری بگو مام استفاده کنیم 

ن ما مستاجریم من همینطور ازش پول خرجی ک میگیرم مثلا مغازه جیزی نمیخرم میرم فروشگاه ک آف میزنه یا میوه فروشی ک ارزون میده بقیشو پس انداز میکنم میزارم بانک شهر سودشم هرماه میاد روش بعد هرسال که اجاره خونمون تموم میشع میدم بهش برا پول پیش میگم از مثلا عمم قرض گرفتم ماهانه بهش پس بده اونم میده من دوباره جمع میکنم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
اخه شوهر شما اینطوری نیست که جم کنه بعد سریع خرج کنه شوهر من امشب پیشش پول میشمارم فرداش همون قدر نی ...

😂😂😂😂مثل داداشمه😂😂

ولی باهاش حرف بزن قانعش کن همیشه از درامدش حتی کم پس انداز کنه.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728
لازم نیست بهش بگم خودش میده بهم هرچقدر که گرفته باشه پس میده بعضی وقتا بیشتر میده اما تازگی ها واقعا ...

این خانمم قبلنا اینطوری میکرد الان میبینم اونم میگه دیگه نمیشه کاری کرد پول ارزش نداره

چرا نمیشه میشه جلسه باز کرد ب اسمت افتاد ی کاری کنه کم پولی نیست 

اون قرعه خونگی ها ممکن زودبیوفته یادیرتربه اسم طرف بیوفته بایدشانس داشته باشی که زود دربیاداسم 

ولی اگه خود900 روبخوای پس اندازکنی ارزشش ماه بعدش نصف میشه 

😂😂😂😂مثل داداشمه😂😂 ولی باهاش حرف بزن قانعش کن همیشه از درامدش حتی کم پس انداز کنه.

کلا پس انداز تو فرهنگ لغتش معنی نداره میگه مگه دیوونم پول نگه دارم میدم جنس میخرم ارزشش بره بالا یا خیلی ب دندوناش اهمیت میده

این خانمم قبلنا اینطوری میکرد الان میبینم اونم میگه دیگه نمیشه کاری کرد پول ارزش نداره

اره واقعا خیلی هنر کنیم و قناعت کنیم تا اخر برج برسانیم خدا به اونایی که بی کار هستن رحم کنه فقط

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2740
کلا پس انداز تو فرهنگ لغتش معنی نداره میگه مگه دیوونم پول نگه دارم میدم جنس میخرم ارزشش بره بالا یا ...

بازاریه؟؟؟البته درستم میگه ها اگه شغلش جوریه که جنس میفروشه اینجوری خیلی بهتره.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
اون قرعه خونگی ها ممکن زودبیوفته یادیرتربه اسم طرف بیوفته بایدشانس داشته باشی که زود دربیاداسم  ...

هستن جاهایی که قرعه کشی باز میکنن مبلغ بالا ولی ماه کمتر برا همین ارزش پول خیلی پایین نمیاد یا میتونی اگه آشنا داری طلا بخری یا هرچی که نیاز داری چک بدی ب تاریخ اخرین قرعه کشی اگه دیر افتاد که وقت داری اگه زود افتاد بریز حسابت تاموعدچک

بازاریه؟؟؟البته درستم میگه ها اگه شغلش جوریه که جنس میفروشه اینجوری خیلی بهتره.

اره ولی آدم باید دستش پول باشه دیگه برا نیاز همیشه که نمیشه رو جنس حساب کرد شاید ی موقع ب پول نیاز داری ولی جنس فروش نرفت 

اره ولی آدم باید دستش پول باشه دیگه برا نیاز همیشه که نمیشه رو جنس حساب کرد شاید ی موقع ب پول نیاز د ...

اره در حدی که برای روز مباداست باید باشه

من شوهرم مثلا هفته ای یا ماهی بهم پول میده بعد آخر ماه پول کم میاریم مال من خرج میشه هیچی واسم نمیمو ...

خوب بهش نگو چقد جم شد بگو خرج کردم از آرایشگاه و لباس و چه میدونم مثلا بگو هزینه اپیلاسیون آنقدر یا لیزر یا از بچه استفاده کن اگه داری!

ن ما مستاجریم من همینطور ازش پول خرجی ک میگیرم مثلا مغازه جیزی نمیخرم میرم فروشگاه ک آف میزنه یا میو ...

افرین عزیزم ولی من جات باشم نمیدم ب پیش میدم سکه مگه چقد میشه آدم بخواد بزاره رو اجاره بجاش تا آخر سال ارزش سکه بیشتر میشه

2706