2737
2734
عنوان

روش های جم کردن پول از نوع پشم ریزون😜

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 47 پست
من برام سواله چطوری با ماهی ۹۰۰هم شیک پوشه هم پس انداز میکنه

وای دقیقا ...اخه با این اوضاع مگه میشه 😐

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
خوب بهش نگو چقد جم شد بگو خرج کردم از آرایشگاه و لباس و چه میدونم مثلا بگو هزینه اپیلاسیون آنقدر یا ...

بچه که ندارم امتحان میکنم ببینم چ میشه ممنون

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین عزیزم ولی من جات باشم نمیدم ب پیش میدم سکه مگه چقد میشه آدم بخواد بزاره رو اجاره بجاش تا آخر س ...

اره الان ک دیگه رشدشو کرده

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.