2726

ی خانمی که اسمشو راضی نیست بگم از شوهرش از ماهی ۳۰۰شروع کرده بعد ۶سال بهش ۹۰۰میده کلی پول جم میکنه خیلیم خوش تیپو مد روز میگرده ولی اصلا پول ب غذای بیرون نمیده با لوازم آرایشی،ی ریمل و ضدافتاب داره با رژ تمام!از شوهرش پول میگیره بهشم نمیگه چقد پول داره بعد که شوهرش نیاز داره میگه جلسه باز کردم ب اسمم افتاد ولی قسطشو تو بدی در واقع دوباره پول برمیگرده دست خودش!تا حالا خیلی نیازاشونو برطرف کرده با این روشش تازه میگه از جیب شوهرم میگیره ولی غیر از خونش براجایی

خرج نمیکنه که شوهرش ناراضی باشه باهمین روش خیلی جاها ب دادش رسیده!کم کم جم میکنه طلا میخرید البته تو ارزونی با سکه که شوهرش نمیدونست موقع خونه خریدن ب شوهرش نشون داد مرده پشماش ریخته!خلاصه دیگه کلی ازش خوشم اومده چرا من اینطوری نیستم☹️☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه خانومی تو نی نی سایت بود میگفت 

هر چی بخرم به شوهرم دو برابر قیمت میدم 

ارایشگاه برم بشه ۴۰ میگم شد ۸۰ 

با همین روش ۷۰ تومن جمع کرده بود 

میگفت کلی سکه پارسیان و طلا یک گرمی خریده خونه ی مادرشه 

برای روز مبادا که یه وقت از شوهرش جدا بشه

تازه با همم خوب بودن

من بهترینم...😍

چطوری میتونه پولاشو نگهداره و خرج نکنه واقعا خوشبحالش ☹

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

ریا نباشه منم همینم سعی میکنم فقط واجبات انجام بدم چیزای که نیاز و پول زیادی میخواد بخرم که تو این گرونی هم خودم ناراحت نشم هم به شوهرم فشار نیاد هم اون وسیله دلخواه و داشته باشم یا طلا بتونم میخرم بچه دار شدیم پس انداز باشه براش 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
یه خانومی تو نی نی سایت بود میگفت  هر چی بخرم به شوهرم دو برابر قیمت میدم  ارایشگاه برم ...

وا این چه نیتیه اون داره ب نظر من آدم هر نیتی برا پول کنه همینطوری خرج میشه این خانومه کلا بااین اخلاقش طوری نیست که حتی طلاق بگیره دستش خالی بمونه 

چجوری انقد پول گرفته

ب نظر من همه ب این روش موفق نمیشه چون شرایط زندگی همه باهم فرق داره یکی شوهرش ماهیانه میده یکی روزانه یکی میگه هر چی خواستی بگو بخرم باید ببینی شوهرت ب چی راحت پول میده غذا لباس وسایل خونه بچه که گزینه زیرکانه ایه

ادم زندگی نمیکنه که پول جمع کنه باید خرجشم کنه ازش لذت ببره از کجا معلوم فردا زنده باشه که از اون پول لذت ببره 

میدونی غیرت چیه؟     غیرت حجاب و این چرتو پرتا نیست.   غیرت حساسیت و اعصبانیت بی جا نیست . غیرت یعنی نزاری اشکش دربیاد.   غیرت یعنی با کسی غیر خودت درو دل نکنه.    غیرت یعنی نزاری دلتنگت بشه(:.  نزاری دلش بشکنه غیرت یعنی به کسی غیر از خودت فکر نکنه یعنی به کسی غیر از خودت نیاز نداشته باشه   به این میگن غیرت عزیزم. غیرت این نیست که بگن روسریتو بکش جلو... غیرت این نیست که بگن با جنس مخالف حرف نزن.. غیرت یعنی نزاره هیچوقت تنها باشی.. درکت کنه بهت اومید بده... غیرت یعنی این:)         هی منو ریپلای کن بگو وای چه امضای باحالی داری تا یکی بیاد ببینه وقتی اومد ببینه بفهمه ایسگاش کردیم😂
2706