2752
2734

دیشب ساعت دوازده رفته مثلا اسنپ کار کنه صبح ساعت شیش ونیم بهش زنگ زدم کجایی چیکارمیکنی چقدر کار کردی میگه صدوبیست هزار تومن ،گفتم آخه از دیشب تا حالا فقط صو بیست هزار؟؟میگه خسته بودم خوابم گرفت خوابیدم .گفتم خب خونه میخوابیدی اگه خسته بودی...انقدر حرصم گرفت گوشیو قطع کردم..سابقه خیانت داره اصلا بهش اعتماد ندارم ..خدایا چیکار کنم گیر افتادم تو این زندگی سگی😢

دیگه واقعا صبرم سر اومده.‌لعنت به بی پولی اگه یه کم بیشتر پول داشتم مجبور نبودم این شرایطو تحمل کنم میرفتم خونه اجاره میکردم ازش جدا میشدم .. آقایون درخواست دوستی ندن که ازهمشون حالم به هم میخوره من ازمردا متنفرم نظرم ندین اینجا سایت زنونه اس...

اعصابم خورده 

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری 

ای کاش به بابات بگی باهاش حرف بزنه شاید درست بشه

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
فک نمیکنی  چرا از خونه فراریه؟؟

از اول ازدواجمون همینه...فراری نیس هم معتاده هم خائن خیلیم دروغگو...دیگه واقعا خستم کرده نمیتونم عاشقش بودم اما دیگه ظرفیتم تموم شده

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
حق داری  ای کاش به بابات بگی باهاش حرف بزنه شاید درست بشه

اشتباهه، خیانتکارا با حرف زدن درست نمیشن، چون شخصیت دورو و موزی ای دارن، شاید در ظاهر بگن باشه ولی درعمل بدتر میشن بهتر نمیشن

حق داری  ای کاش به بابات بگی باهاش حرف بزنه شاید درست بشه

نمیتونم به خانواده ام بگم خوب نیستن ...حمایتم نمیکنن فقط سرزنشم میکنن 

منی که برای بارچهارم دیشب خیانتشو رو کردم تازه از رونمیرفت به خودشم افتخار میکرد.وفکر میکنه خیانت ین ...

اینا رو تو برنامه هم بگیری باز میگن کاری نکردم، اول فکر خودت باش. یه مادر بیمار و داغون نمیتونه بچه ها رو درست بزرگ کنه. 

منی که برای بارچهارم دیشب خیانتشو رو کردم تازه از رونمیرفت به خودشم افتخار میکرد.وفکر میکنه خیانت ین ...

شدیدا درکت میکنم چی میکشی..‌من که ازچهارماه پیش که باچشمام دیدم خیانتشو دیگه اروم وقرار ندارم اصلا انگار اون ادم سابق نیستم مرده متحرکم 😔

کدوم شهری عزیزم؟ 

تهران

2706