2737
2734
عنوان

بیاین از خودم بگم بهتون و نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2293 بازدید | 149 پست

تواضع و فروتنی رو یاد بگیر

درخت هر چه پر بارتر سر به زیر تر

بارت هنوز پوکه دوستم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقده خواهر من عقققده😂😂 مام بلدیم برقصیم والا اتفاقا من پیانو هم بلدم درس خونده هم هستم  ...

😂😂👌🏻

ي تاپيك جدا بزن بگو اينطوري ك نميشه😎😎

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2728
شیهیریم دینیشگیهه هیرویرد دیرس میخینه

عاشقتم😁😁😁😁😁🥰

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
 نمی دونم چرا فک می کنن دروغ میگم اگر موافقی عکس بزارم .بزارم؟؟؟؟

اره اره بذار اینجا کلا برای مدرک عکس میخوان 😅

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

متاسفانه هنوز‌ بچه ای

کتاب غیر درسی مطالعه کن

قرار نیست طبق نظر بقیه پیشرفت کنی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2738
همین بمون فقط یکم تواضع هم داشته باش  اسفندم دود کن😃✋

😁😂

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
الان عکستو بذاری چه ربطی به لافایی ک زدی داره؟

شاید مدرک دکترای شوهرشو بزاره😂

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

خب عزیزززم از من میپرسی میگم مدرک هاروارده چیه؟ قابش کن بزن وسط عمارتتون بعد رقص شرقی هم حتما یاد بگیر ولی در حد جمیله خدابیامرز ...بعد...اها پای شوهر گرام رو تو تشت شیرو گل رز پر پر شده حتماااااا ماساژ بده ...بنظر من رمز موفقبت در زندگی اینه که شما از مایع ظرفشویی فرانسوی اصل برای شستن ظرفا استفاده کنی اسب تک شاخ هم حتماااا برای پرنسس کوچولوی توراه عشقتون بگیر ماچچچچ موچچچچ بوسسس کرونااا🙁🤚🏼😂😂😂❤

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2706