2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هرکسی بخواد میتونه،به جز وام ازدواج کجا دیگه ازت سند ازدواج خواستن؟

موقع صدور شناسنامه واسه نوزاد شناسنامه والدین باید باشه.صیغه که اسمشون تو شناسنامه همدیگه نیست

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن
بعضی هام مجردند سنشون می ره بالا اینکارو می کنن گمان کنم

اون ذخیره تخمکه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

نمیدونم من آی وی اف کردم دوبار هربار تو‌هر مرحله شوهرم با شناسنامه میومد امضا میداد

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

من بیمارستان دولتی ای وی اف کردم نوشته بودن فقط برای زن و شوهر قانونی و ثبت در شناسنانه انجام میشود

به نام خداوند رنگین کمان...امیدوارم شب با تو مهربان باشد، تو که روز در فرسودنت کم نگذاشت. تو، که از اندوه و خستگی حرف نزدی، تا خوشحالی عزیزانت را خراب نکنی.
2706