2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هرکسی بخواد میتونه،به جز وام ازدواج کجا دیگه ازت سند ازدواج خواستن؟

موقع صدور شناسنامه واسه نوزاد شناسنامه والدین باید باشه.صیغه که اسمشون تو شناسنامه همدیگه نیست

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن
بعضی هام مجردند سنشون می ره بالا اینکارو می کنن گمان کنم

اون ذخیره تخمکه

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

نمیدونم من آی وی اف کردم دوبار هربار تو‌هر مرحله شوهرم با شناسنامه میومد امضا میداد

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2740
اون ذخیره تخمکه

اها 

Khoda ra shower manam having mikhail @خدا کنه دروغ نباشه ....🫂🫶💙😘 بهترین ها برایت عزیزم @،من دوستت دارن@ برام مهم نیست کی چی می گی ولی مهمه تو دلت چه خبره @دوست داشتن مرز نمی شناسه من هر کاری کنی دوستت خواهم داشت ....

من بیمارستان دولتی ای وی اف کردم نوشته بودن فقط برای زن و شوهر قانونی و ثبت در شناسنانه انجام میشود

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...