2752
2739
عنوان

شما تا حالا قلبتون به تپش افتاده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20876 بازدید | 2178 پست
خوش امدی🌹 الهی به دعای امام زمان حاجت روا و عاقبت بخیر باشین🤲 اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرج ...

ممنون عزیزم♥

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@عروسم    

@هدیییییییییییی    

@صاراشم۷۶    

@0_0فرشته0_0    

@نانانینی    

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام  عاشقان امام زمان عج الله 🌿

امیدوارم حالِ دلت با یاد حضرت عالی باشه و قلبت پر از آرامش🫶

به نیت حاجت دلتون و فرج و سلامتی حضرت(عج الله):

عَسَىٰ أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَىٰ أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّـهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ ﴿البقره: ٢١۶﴾

چه بسا چیزی را ناخوش داشته باشید و آن به سود شما باشد، و چه بسا چیزی را خوش داشته باشید و آن به زیان شما باشد ، و خداوند می داند و شما نمی دانید .

دوست قشنگم پس صبر داشته باش و توکل کن 💪🏻

که خدا خودش عاشقِ تو هس:)..

و بدِ تو رو نمیخواد👌🏻

اگه دوست داشتید صفحه اول تاپیک رو بخونید💕🤗

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

رابطه نماز خوب و ظهور امام زمان (عج)❤️

آن بنده خدا برای نماز خواندن ، جهاد با نفس

نمی‌کند ، یعنی با هوای نفس خودش در نمی‌افتد

و کلنجار نمی‌رود ، آن وقت میگوید ،خدایا ! ، امام زمان(عج) ما را به ما برگردان!

خُب اگر آقا بیاید که تو باید بروی جهاد! ، تو که دو دقیقه برای خدا و برای نماز وقت نمی‌گذاری ،

می‌خواهی بروی پای رکاب حضرت برای خدا جان بدهی؟!

تا من و تو برای نماز وقت نگذاریم ، معلوم نیست آقایمان بیاید.

و اگر ما درست شویم ، ان شاء الله حضرت خواهد آمد.

چون آقا منتظر نیست که همه اهل عالم خوب شوند بعد تشریف بیاورد ،

فقط کافی است شیعیان حضرت درست شوند و گناه نکنند !!

لذا فرموده است ،

چیزی ما را از شیعیان خود محبوس نمی‌کند ،

مگر آن چیزهایی که از شیعیان ما به ما میرسد

و ما کراهت داریم و آن را نمی پسندیم ( معصیت شیعیان )…💔

#اللهم‌عجـل‌لولیڪ‌الفـرج

#به‌وقت‌نماز

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری
گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2731
ممنون عزیزم♥

❤️  

با یک اشارت خدا ودعای امام عصر،

بهترین های دوعالم نصیبتون🤲

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2740

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

@aramesh_mahz     @shadishadia     @amafz     @nazi_b_a_n_o ...

مممنونم عزیزم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

توروخدا برای زندگی برادرزاده م ک زیر دست نامادری هس دعا کنید 😔🙏 خدا خیرتون بده

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️