2733
2739
عنوان

بیاین از خودم بگم بهتون و نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2293 بازدید | 149 پست
به قول یک کاربری این جور تاپیکارو نباید اینجا بزنی اصلا تصمیم گرفتم دیگه فعالیت نکنم

اره اینجا نباید دروغ بگی یا میخوایم بگی نباید انقدر فضایی باشه دیگه 🤦‍♀️

مشکلی نیست من که خیلی خندیدم بگو تاپیک فان بود 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشیم خراب شده  الان با سمسونگم  دو هفتس خراب شده

سمسونگ؟؟؟؟؟

مرزای سامسونگو جابجا کردی از فردا سامسونگ سبزی خورد میکنه بجای تولید گوشی😂😂😂😂😂

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
2728
2740

😐😐😐

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

خوبه آدم چشم و دل سیر باشه 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
شوخیت خیلی جدی بود 😂🤦‍♀ بوس به لپت

😅😂😘😘

خانما بسه دیگه زشته این طرز صحبتاتون حالا اسی بیچاره خواسته باهاتون شوخی کنه.

نه گلم گاهی اوقات تقصیر ادمه 

نمی دونم واقعا از سر بی فکری این تاپیک رو زدم 

فک نمی کردم ایتقدر بازدید بخوره 

واقعا تقصیر خودمه 

جدا اگر ناراحو شدین من معذرت خواهی می کنم 

یک کاربری گفتن از این تامیکا نزن 

باید حواسمو جمع نی کدم 

به هر حال الان تعلیق میشم  

2706