2733
2739
عنوان

جای جوش با مصرف راکوتان

134 بازدید | 13 پست

من یک و نیم ماه هست که راکوتان مصرف میکنم جوشام کم شده ولی کامل نرفتن ولی جای جوشای قبلی فرو رفته شدن قبلا اینطوری نمیشد به نظرتون قطعش کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نورم اسکین ینی نسخه ایرانی راکوتان رو مصرف میکنم. علاوه بر جوشام احساس میکنم جای جوشامم بهتر شده

من سه ماهه مصرف میکنم

راکوتان رو از کجا گیر اوردی پیدا نمیشه که 

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
2731
من نورم اسکین ینی نسخه ایرانی راکوتان رو مصرف میکنم. علاوه بر جوشام احساس میکنم جای جوشامم بهتر شده ...

منم نورم اسکین مصرف میکنم ولی جای جوشام مونده 

2740
از اونجایی که ترمیم پوستی رو کم میکنه جاش خوب نمیشه اگه دست بزنی ولی خب من اصلا دستکاری نکردم

حتما از یه ابرسان بر پایه آب استفاده کنید چون خیلی پوست و خشک میکنه

بعد از دو ماه خوب میشه

من هر کی دیدم مصرف میکنه جای جوشای قبلیشم ی کوچولو خوب شده چون قرصه باعث لایه برداری میشه. بازم تحقیق کن سرخود قطع نکن جوش بزنی حیفه صورتت خراب میشه

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج

بعد اتمام دوره مصرف از یه لایه بردار استفاده کنید که جای جوش هم بره

من خودم پیلینگ اوردینری استفاده میکنم جای جوش هام رفته

فکر میکنم نوعی سرکوبگر باشه

از دکتر بپرسین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم