2733
2734
عنوان

خواستگار مکانیک

988 بازدید | 95 پست

فوق دیپلم فنی و مکانیک باشه 

۸ سال بزرگتر 

تجربه نداره و نمیدونه چجوری با خانوما رفتار کنه 

ولی در کل آدم خوبیِ و شوخه 

دستاش سیاهه یکم و روغنی 💁‍♀️

ظاهرش یکم به دلتون نباشه ،مثلا بینی در صورت و دوست نداشته باشید ،تیپ ش زیاد خوب نباشه 

باکلاس نباشه

ولی خیلی تمایل داشته باشه به شما و دوست داشته باشه و بگه از خدامه و ... 

شرایط خودمم ،لیسانس یکی از رشته های علوم پایه و ۲۸ سال و شاغل نیستم 

خودم فقط از خوبی و درستی و شوخ و بامزه بودنش خوشم میاد و تمایلش 

شما بودید ،چکار می‌کردید با این خواستگار؟

راهنمایی م کنید 🙏🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا تا جایی می‌دونم مکانیکی ها درامدشون عالیه مخصوصا اگه مغازه از خودش باشه چون بابام خودش برقکار ا ...

ببخشید میپرسم برقکار چقدر درآمدشه؟ مهندسی برق باید خوند؟ تو چه زمینه ای فعالیت میکنن؟

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟
اینکه خودش خیلی تمایل داره بهتون  و شغل با درامد خوب داره  و ادم درستی هست  اوکیه ...

خودمم همین فکرا رو میکنم ،که بعضی چیزا مث تیپ و لباس و خودم میتونم بهتر کنم و تغییر بدم ... .ولی خب دودل م هستم بعدها نگم سطح و کلاسش پائینه و ... نمیدونم اینا تو زندگی بعدا چقد مهمه واسم و چالش میشه یا نه 

آره دودل که هستم ،زیاد خوشم نیومده ،ولی بدمم نیومده  بیشتر م چون بامزه س و میخندونم😐🤦‍♀️

😂😭 خواهر جونم دلقک که گیر نیاوردی 

شوخیا و بامزه بازیاش یه روز دو روز یه ماه یه سال نهایت راضیت نگه داره از یه جایی به بعد اطرافیانت رو که میبینی شاید یاد ملاکای قبلیت بیفتی زده شب

2706